Zaproszenie na XXV sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

23.11.2017 r.

W dniu 28 listopada 2017 roku  (wtorek) o godz. 14 00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXV sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2017
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzania realizacji projektu pn. „Stawiamy na fachowców” w ramach konkursu nr RPPK.09.04.00-IP.01-18-012/17 RPO WP na lata 2014-2020 , Oś Priorytetowa IX- Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4- Poprawa jakości kształcenia zawodowego oraz zabezpieczenia wkładu własnego do realizacji projektu.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXIII/171/17 Rady Powiatu Przeworskiego za dnia 14 września 2017 roku w sprawie ustalenia godzin pracy aptek ogólnodostępnych na  terenie powiatu przeworskiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia od Wojewody niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2018 roku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Rady Powiatu Przeworskiego Nr XVIII/138/17 z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na darowiznę nieruchomości.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na darowiznę nieruchomości.
  13. Informacja dyrektora SP ZOZ w Przeworsku o działalności szpitala.
  14.  Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia „Programu naprawczego SP ZOZ w Przeworsku na lata 2017 – 2020 ”
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia.
  17. Zakończenie sesji.