Zaproszenie na XXIX sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

04.06.2018 r.

W dniu 15 czerwca 2018 roku  (piątek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXIX sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.

2.Stwierdzenie prawomocności obrad.

3.Przedstawienie porządku obrad.

4.Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5.Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.

6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i udzielenia absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za rok 2017 Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na 2018 rok.

9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu przeciwdziałania bezrobociu i aktywizacji lokalnego rynku pracy.

10. Podjęcie uchwały w sprawie podziału Powiatu Przeworskiego na okręgi wyborcze w wyborach do rady powiatu.

11. Raport o stanie sanitarno- higienicznym Powiatu Przeworskiego za 2017 rok.

12.Wnioski i oświadczenia.

1. Interpelacje i zapytania radnych.
  2. Zakończenie sesji.