Zaproszenie na XVII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

26.01.2017 r.

W dniu 30 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XVII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1.Otwarcie sesji.

2.Stwierdzenie prawomocności obrad.

3.Przedstawienie porządku obrad.

4.Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5.Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.

6.Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2017.

7.  Podjęcie uchwały w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą Prawo Oświatowe.

8.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VII/50/15 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 28 sierpnia 2015 roku w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

9.Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół i placówek niepublicznych oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania.

10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Zarząd Powiatu.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przeworskim (III)” i wyrażenia zgody na jego realizację.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie przeworskim (III)” i wyrażenia zgody na jego realizację.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wnioski i oświadczenia.

15. Zakończenie sesji.