Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

04.02.2019 r.

W dniu 6 luty 2019 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się IV sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2019.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie diet dla radnych Rady Powiatu Przeworskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Branżowej Szkoły I stopnia Specjalnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie dotacji w wyższej wysokości dla Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do prowadzenia przez Miasto i Gminę Kańczuga zadania własnego w zakresie oświaty polegającego na prowadzeniu Zespołu Szkół w Kańczudze.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zamiaru przekazania samorządowej instytucji kultury Muzeum w Przeworsku Zespołu Pałacowo- Parkowego do prowadzenia Gminie Miejskiej Przeworsk.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przeworskim (IV) i wyrażenia zgody na jego realizację.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Przeworskiego na rok 2019.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Przeworskiego na 2019 rok.
  16. Sprawozdanie Starosty Przeworskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2018 roku.
  17. Interpelacje i zapytania radnych.
  18. Wnioski i oświadczenia.
  19. Zakończenie sesji.