Zaproszenie na III sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

17.12.2018 r.

W dniu 27 grudnia 2018 roku (czwartek) o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się III sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.

6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego 2019-2030.

7. Podjęcie uchwały budżetowej na rok 2019.

8. Podjęcie uchwały w sprawieupoważnienia Zarządu Powiatu Przeworskiego do wystawienia weksla in blanco.

9.Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Przeworskiego do wystawienia weksla in blanco.

10. Interpelacje i zapytania radnych.

11. Wnioski i oświadczenia.

12. Zakończenie sesji.