Zaproszenie na II sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

30.11.2018 r.

W dniu 4 grudnia 2018 roku (wtorek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się II sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w statucie powiatu przeworskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych komisji Rady Powiatu Przeworskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/204/18 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 9 marca 2018 roku w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół i placówek publicznych i niepublicznych prowadzonych na terenie Powiatu Przeworskiego oraz trybu przeprowadzania kontroli oraz terminu i sposobu rozliczenia wykorzystania dotacji.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia na rok 2019 wysokości stawek opłat za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  10. Wnioski i oświadczenia.
  11. Interpelacje i zapytania radnych.
  12. Zakończenie sesji.