Zapraszamy na "Dni Sieniawy"

18.07.2019 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa oraz Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie serdecznie zapraszają na tegoroczne DNI SIENIAWY. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 20-21 lipca 2019 r. na stadionie miejskim w Sieniawie.

Wystąpią m.in. Kamil Bednarek z zespołem, 2 plus 1, KSU, BOGUSZ SWA, Lili, Coco Jumbo. Czeka nas zjawiskowy teatr ognia AzisLight - "Magia ognia", Zumba z Zosią Badach, Turniej Sołectw, konkurencje strażackie oraz konkurencje przygotowanie przez Nadleśnictwo Sieniawa, wesołe miasteczko, dmuchańce i wiele, wiele innych. Atrakcji nie zabraknie.

Zespół KSU wystąpi w sobotę o godz. 22.00, a nie jak widnieje na plakacie o godz. 21.00.

Wydarzenie DNI SIENIAWY 2019 dostępne jest na Facebooku pod adresem: