XXIV Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

11.12.2018 r.
XXIV Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

W dniach 7- 9 grudnia 2018 r. 14 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych „JUNIOR” oraz „MŁODZICZKA” uczestniczyło w rozgrywanym od 24 lat „Turnieju Mikołajkowym Piłki Ręcznej”.

Drużyny z Polski, Słowacji i Ukrainy gościły, jak co roku w Zarzeczu. Internat przy Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu służył sportowcom za hotel, natomiast hala sportowaGminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu oraz hala sportowa przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku, to miejsca gdzie rozgrywano mecze.

Organizatorami tegorocznego Turnieju byli: Starosta Powiatu Przeworskiego, Wójt Gminy Zarzecze, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oraz Uczniowski Klub Sportowy „Koliber” w Zarzeczu.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury w obecności m.in. Wicestarosty Powiatu Przeworskiego Jerzego Mazura, Przewodniczącego Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusza Kiełbowicza, Dyrektora Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu Bogusława Bąka.

W wyniku trzydniowej rywalizacji zwycięzcami turnieju zostali: Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie w kategorii „ JUNIOR” oraz Kadra Świętokrzyska w kategorii „MŁODZICZKA”.

• XXIV Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej