01.03.2018 r.

23 lutego 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku rozpoczął się uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby w jednostkach PSP st. bryg. mgr inż. Janusza Flaka w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

Po złożeniu meldunku st. bryg. Andrzejowi Babiec Podkarpackiemu Komendantowi PSP w Rzeszowie orazprzeglądzie pododdziału, zastępca Komendanta Powiatowego w skrócie przedstawił przebieg 30 letniej służby zdającego obowiązki Komendanta Powiatowego. Po odczytaniu decyzji o zwolnieniu ze służby, st. bryg. Janusz Flak zgodnie z ceremoniałem pożegnał się ze sztandarem i zdał obowiązki na ręce Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
St. bryg. Janusz Flak w swoim przemówieniu podziękował Podkarpackiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP, staroście przeworskiemu, burmistrzowi, wójtom za wsparcie i pomoc okazywaną w związku z realizacją zadań. Słowa wdzięczności skierował również do służb, instytucji i organizacji, z którymi współpracował podczas długoletniej służby. Po zakończeniu przemówienia została odczytana decyzja Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku kpt. mgr inż. Marcinowi Lachnik.

• Uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku