Uroczyste Obchody 55–lecia powstania Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie

17.06.2019 r.
Uroczyste Obchody 55–lecia powstania Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie

15 czerwca br. uroczyście obchodzono 55–lecie powstania Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur, Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Jacek Kierepka, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Joanna Mordarska.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym w Sieniawie. Następnie zaproszeni goście, absolwenci oraz społeczność szkolna przeszli do nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej, gdzie miała miejsce oficjalna część uroczystości. Zgromadzonych przywitała Dyrektor Zespołu Szkół w Sieniawie Natalia Pyszowska. Jako absolwent głos zabrał Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur. W imieniu Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana przekazał na ręce Pani Dyrektor list z życzeniami i gratulacjami.

Na zakończenie wszyscy zwiedzili Szkołę, spotkali się także w klasach, by wspomnieniami wrócić do szkolnych lat. Zwieńczeniem obchodów był Bal Absolwentów.

Fot. UMiG Sieniawa

• Uroczyste Obchody 55–lecia powstania Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie