Tworzymy Program współpracy na 2018 rok

10.07.2017 r.
Tworzymy Program współpracy na 2018 rok

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Programu współpracy powiatu przeworskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2017. Jest on dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Przeworsku, w zakładce Organizacje pozarządowe/Program współpracy powiatu przeworskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego <przejdź>, a także w załączeniu poniżej. Uwagi do programu można zgłaszać poprzez wskazanie konkretnych propozycji zmian, uzupełnień i doprecyzowanie zapisów ujętych w Programie na 2017 rok. Prosimy szczególnie o propozycje w zakresie priorytetowych zadań publicznych, celów czy form współpracy, które powinny wyznaczać współdziałanie samorządu powiatu z organizacjami pozarządowymi w 2018 roku.

W niniejszym celu należy wykorzystać przygotowany formularz, który w wersji elektronicznej można odesłać na adres: promocja@powiatprzeworsk.pl, natomiast w wersji papierowej można przysłać na adres: Starostwo Powiatowe w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk lub złożyć osobiście w Urzędzie, w Kancelarii Ogólnej, pok.419.

Termin zgłaszania uwag - do 31 lipca 2017 r.