Turniej piłkarski „Gramy dla Tomka Białogłowskiego”

05.03.2019 r.
Turniej piłkarski „Gramy dla Tomka Białogłowskiego”

3 marca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban na zaproszenie biskupa Stanisława Jamrozka oraz Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego, uczestniczył w turnieju charytatywno – piłkarskim „Gramy dla Tomka Białogłowskiego”, który odbył się w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.

W turnieju udział wzięły drużyny: Księża Archidiecezji Przemyskiej, Krajowa Rada Adwokacka, Reprezentacja Gminy Zarzecze, Powiatowa Straż Pożarna w Przeworsku, B&P Engineerring Przeworsk, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Bojar, Oaza Ruch Światło Życie.

W programie znalazły się: występy artystyczne, licytacje gadżetów, loteria fantowa, dmuchany plac zabaw i animacje dla dzieci.

Fundusze zebrane podczas trwania turnieju przeznaczone zostaną na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Tomka.

fot. Gmina Zarzecze