Święto Patrona przeworskiej „Jagiellonki" Króla Władysława Jagiełły

11.03.2019 r.
Święto Patrona przeworskiej „Jagiellonki" Króla Władysława Jagiełły

5 marca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku odbyła się uroczystość Święta Szkoły – Dzień Patrona Szkoły „Godni Patrona”, w której uczestniczyli Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur i Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Wiesław Bukowski.

Wicestarosta w swoim przemówieniu zaakcentował uznanie dla młodzieży rozwijającej różnorodne talenty pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Na ręce dyrektora ZSOiZ przekazał list.

Źródło: http://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/902-swieto-patrona-przeworskiej-jagiellonki-krola-wladyslawa-jagielly-2