Studzian - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

09.04.2019 r.
Studzian - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

7 kwietnia br. w Studzianie odbyły się obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uroczystości w intencji ofiar katastrofy rozpoczęto mszą św. w kościele filialnym pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, której przewodniczył ks. prałat Stanisław Szałankiewicz oraz ks. Jakub Sieniawski z parafii pw. Ducha Św. w Przeworsku. W imieniu Starosty Przeworskiego w obchodach uczestniczył Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego - Paweł Tworek.

Po zakończonej mszy św. wszyscy przeszli pod krzyż upamiętniający katastrofę w Smoleńsku gdzie złożono okolicznościowe wiązanki.

fot. Gmina Przeworsk

• Studzian - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej