Uroczystości pogrzebowe Księcia Ordynata Andrzeja Lubomirskiego

18.01.2024 r.
Uroczystości pogrzebowe Księcia Ordynata Andrzej..

20 stycznia 2024 r. (sobota)
Kaplica Domowa Pałacu Lubomirskich w Przeworsku

11:00 - egzekwie za zmarłego przy trumnie
11:30 - kondukt żałobny z Kaplicy Domowej Pałacu Lubomirskich do Bazyliki Kolegiackiej pw. Ducha Świętego w Przeworsku
Bazylika Kolegiacka pw. Ducha Świętego w Przeworsku
12:00 - Msza św. pod przewodnictwem JE abp. Józefa Michalika
13:30 - uroczystości pogrzebowe w Kaplicy Bożego Grobu i złożenie trumny w Krypcie Rodowej Lubomirskich; odsłonięcie tablic epitafijnych Henryka Lubomirskiego i Andrzeja Lubomirskiego

Spotkanie wigilijno - noworoczne w Tryńczy

16.01.2024 r.
Spotkanie wigilijno - noworoczne w Tryńczy..

13 stycznia br. w Tryńczy rozbrzmiewała radość i ciepło podczas wyjątkowego spotkania wigilijno-noworocznego, skierowanego do osób starszych i samotnych. Hasło tego pięknego wydarzenia brzmiało: „Dobrze, że jesteście, by jak opłatkiem dzielić się miłością”, co idealnie oddawało atmosferę spotkania.

Zaproszenie na LVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI Kadencji

15.01.2024 r.

herb

W dniu 30 stycznia 2024 roku (tj. wtorek) o godz. 13:00 odbędzie się LVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Jasełka Parafialne w Sieniawie

08.01.2024 r.
Jasełka Parafialne w Sieniawie..

6 stycznia br., w Uroczystość Objawienia Pańskiego, ksiądz katecheta Tomasz z Parafii Sieniawa wraz z dziećmi przygotował przepiękne Jasełka, które odbyły się w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji "Sokół" w Sieniawie o godzinie 17.00.
Wśród dźwięków pięknych kolęd i pastorałek, mogliśmy jeszcze raz w sercu przeżyć radość z Bożego Narodzenia.

Z wizytą u pierwszych dzieci urodzonych w 2024 roku w SP ZOZ w Przeworsku

04.01.2024 r.
Z wizytą u pierwszych dzieci urodzonych w 2024 ro..

Oliwier i Lilianna to pierwsze dzieci, które przyszły na świat w 2024 roku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przeworsku. Gratulacje wraz z życzeniami i upominkami złożyli Wicestarosta Przeworski Jacek Kierepka i p.o. Dyrektor SP ZOZ Robert Płaziak.

Drodzy Rodzice i Kochane Maleństwa!  Składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości. Niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen uśmiechu i spełnienia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za serce i troskę, jaką wkładają w opiekę nad naszymi najmłodszymi mieszkańcami!