Nowe umiejętności - nowe możliwości.

22.12.2016 r.
Nowe umiejętności - nowe możliwości.

Nowe umiejętności - nowe możliwości – właśnie pod takim tytułem w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu rusza projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Działanie: 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

Jak co roku 21 grudnia, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Starostwo Powiatowe w Przeworsku odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku.

Nawiązanie współpracy z lwowskim szpitalem

Nawiązanie współpracy z lwowskim szpitalem

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku nawiązał współpracę z Lwowskim Obwodowym Szpitalem Weteranów Wojen i Represjonowanych im. Jurija Lipy we Lwowie – Vynnykach.

Nowe kardiomonitory w SP ZOZ w Przeworsku

Nowe kardiomonitory w SP ZOZ w Przeworsku

9 grudnia 2016 r. szpital w Przeworsku wzbogacił się o dwa nowe kardiomonitory hemodynamiczne (ścienny i przewoźny) przeznaczone na Oddział Wewnętrzny.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

13.12.2016 r.
Mikołajkowy Turniej Szachowy

Starostwo Powiatowe w Przeworsku wspólnie z Powiatowym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji było w dniu 10.12.2016 r. organizatorem Mikołajkowego Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Powiatu Przeworskiego.