Powiatowy Dzień Dziecka z Pogórzaninem - 1.06.2019 r.

03.06.2019 r.
Powiatowy Dzień Dziecka z Pogórzaninem - 1.06.2019 r.

1 czerwca br. Starosta Przeworski Bogusław Urban oraz Przeworska Kolej Dojazdowa zorganizowali „Powiatowy Dzień Dziecka z Pogórzaninem”. Na przejazd przygotowano dla dzieci słodki poczęstunek, ponadto Starosta Przeworski Bogusław Urban, Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Joanna Mordarska i Kierownik PKD Paweł Tworek częstowali cukierkami.

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

30 maja br. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur uczestniczył w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla II grupy uczniów szkół podstawowych (powyżej 12 lat), który odbył się w Szkole Podstawowej w Tryńczy. Patronat honorowy nad imprezą objął m.in. Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów piłki nożnej

Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów piłki nożnej
31 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów.

Srebrny medal przeworskiej Jagiellonki w Finałach Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt

31.05.2019 r.

Dnia 24.05.2019 r. na Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku odbyły się Finały Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Dziewcząt. Uczennice ZSOiZ Przeworsk zdobyły srebrny medal - pierwszy raz w historii szkoły, przegrywając tylko z III LO Rzeszów. W drodze do finału na żadnym szczeblu rozgrywek nie przegrały meczu.

Spotkanie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

31.05.2019 r.
Spotkanie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja w całej Polsce obchodzony był Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji również w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyło się spotkanie z Rodzinami Zastępczymi.