Międzypowiatowy konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół średnich z terenu Województwa Podkarpackiego

16.12.2019 r.

10 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie odbył się międzypowiatowy konkurs z wiedzy prawnej dla uczniów ze szkół średnich z terenu Województwa Podkarpackiego.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół:

Informacja dotycząca zmiany dyżurów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w Zespole Szkół w Kańczudze

10.12.2019 r.
Informacja dotycząca zmiany dyżurów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w  Zespole Szkół w Kańczudze

W Zespole Szkół w Kańczudze Adwokat będzie pełnił dyżur udzielania  nieodpłatnej pomocy prawnej:

• W dniu 16.12.2019 w godzinach od 8.00 do 12.00 w miejsce dyżuru z dnia 24.12.2019
  • W dniu 23.12.2019 w godzinach od 8.00 do 12.00 w miejsce dyżuru z dnia 31.12.2019

Koncert mistrzyni unikalnego śpiewu

10.12.2019 r.
Koncert mistrzyni unikalnego śpiewu

7 grudnia br. w Wiejskim Domu Kultury w Studzianie odbył się koncert podsumowujący projekt „Władysława Rosół – mistrzyni unikalnego śpiewu”, realizowany przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

09.12.2019 r.
XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

W dniach od 6 do 8 grudnia 2019r  na halach sportowych GOSiR Zarzecze oraz MOSiR Przeworsk odbył się XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej. W zawodach wzięło udział 12 drużyn dziewcząt w kategorii Młodziczka: ULKS Koliber Zarzecze, MKS Lublin, KMKS Kraśnik, SPR Olkusz, Handball Posada Górna, ZS Sportowych Rzeszów, Kadra Podkarpacka, Kadra Małopolska, Weres Lubeń Wielki- Ukraina, Juventa Michalove,  Juventa Michalovce II - Słowacja, Handball Club Bardejov- Słowacja. W kategorii Młodzik wzięło udział 5 drużyn chłópców: ZS im. Wincentego Witosa w Zarzeczu, Kadra Podkarpacka, UKS Orlik Mielec, RK Mladost Resen, RK Mladost Resen II- Macedonia.

Nowa płyta "Kolędy i Pastorałki na nowo"

09.12.2019 r.

Przeworskie Towarzystwo Muzyczne, Niepubliczna Szkoła Muzyczna II stopnia w Przeworsku, Starostwo Powiatowe w Przeworsku informują o wydaniu nowej płyty "Kolędy i Pastorałki na nowo".

Zapraszamy do obejrzenia kolędy "Tryumfy Króla Niebieskiego" promującej płytę.