Informacja o możliwości składania wniosków o dofinansowanie zadań ze środków PFRON

22.11.2017 r.

Zarząd Powiatu Przeworskiego informuje o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w roku 2018 ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

20.11.2017 r.

W dniach od 22.11.2017 r. do 24.11.2017 r. Wydział Komunikacji

(Rejestracja pojazdów) będzie nieczynny z powodu awarii.

W sprawach indywidualnych należy kontaktować się z Naczelnikiem Wydziału (pok. 301).

IX Spinningowy Puchar Mleczki

16.11.2017 r.
IX Spinningowy Puchar Mleczki

W słoneczną niedzielę 5 listopada odbyła się kolejna już IX edycja Spinningowego Pucharu Mleczki, równolegle w oddzielnej klasyfikacji odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW „JAZ” w Przeworsku. Organizatorem zawodów było koło PZW „JAZ” w Przeworsku. Udział wzięło 61 wędkarzy z Dynowa, Lubaczowa, Lublina, Przemyśla, Przeworska, Rzeszowa, Zamościa, Werbkowic, Jarosławia, Pruchnika, Łańcuta, Tarnowa.

Utrudnienia w rejestracji pojazdów związane z wdrożeniem systemu centralnego CEPiK 2.0.

14.11.2017 r.

Starostwo Powiatowe w Przeworsku informuje, że występują utrudnienia w rejestracji pojazdów związane z wdrożeniem systemu centralnego CEPiK 2.0.

Za utrudnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od urzędu serdecznie przepraszamy.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

13.11.2017 r.
Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Przeworsku rozpoczęły się uroczystą Mszą św. w intencji Ojczyzny w Bazylice p.w. Ducha św., celebrowaną przez księży przeworskich parafii.