Uwaga szczepienie lisów!

Uwaga szczepienie lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w terminie 21 – 30 września 2017 r. planowana jest w województwie podkarpackim jesienna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Obejmie ona swoim zasięgiem teren całego województwa podkarpackiego.

Miejsko-Gminne Dożynki w Łopuszce Małej

Miejsko-Gminne Dożynki w Łopuszce Małej

3 września Wicestarosta Przeworski Janusz Owsiak uczestniczył w Miejsko-Gminnych Dożynkach w Łopuszce Małej. Rozpoczęły się Mszą Św. dziękczynną za zebrane plony w Kościele Parafialnym w Łopuszce Małej. Dalsza część uroczystości miała miejsce na placu obok kościoła. Po obrzędzie dożynkowym nastąpiły występy zespołów artystycznych.

Dożynki Gminne w Majdanie Sieniawskim

Dożynki Gminne w Majdanie Sieniawskim

3 września Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka wziął udział w Dożynkach Gminnych w Majdanie Sieniawskim. Rozpoczęły się Mszą Św. w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Majdanie Sieniawskim. Święto plonów uświetniły występy zespołów ludowych, m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Markusy” z Markowej, Młodzieżowej Kapeli Ludowej z Grodziska Dolnego oraz zespół orkiestry dętej przy OSP w Majdanie Sieniawskim.

80. rocznica tragicznych wydarzeń Wielkiego Strajku Chłopskiego w Majdanie Sieniawskim

08.09.2017 r.

W dniu 3.09.2017 r. w Majdanie Sieniawskim odbyła się uroczystość uczczenia pamięci poległych w tragicznych okolicznościach mieszkańców Majdanu Sieniawskiego.

Zaproszenie na XXIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

07.09.2017 r.

W dniu 14 września  2017 roku  (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD: