Dzień Seniora w Dębowie

03.03.2017 r.
Dzień Seniora w Dębowie

25 lutego Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka oraz Radni Rady Powiatu Przeworskiego Jacek Pieniążek i Janusz Wajhajmer wzięli udział w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Seniora w Dębowie. Uczestników uroczystości, w imieniu organizatorów, powitał sołtys wsi Dębów Łukasz Pieniążek, który następnie złożył seniorom serdeczne życzenia.

Jubileusz 10-lecia istnienia i działalności artystycznej Zespołu Piosenki Biesiadnej „Zośki”

28.02.2017 r.

26 lutego Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusz Walkiewicz wzięli udział w Jubileuszu 10-lecia istnienia i działalności artystycznej Zespołu Piosenki Biesiadnej „Zośki” z Gniewczyny Łańcuckiej. Otwarcia uroczystości dokonał Dyrektor Trynieckiego Centrum Kultury, założyciel Zespołu, Henryk Chruściel. Następnie przedstawiono rys historyczny, zaprezentowano utwory „Jubilatki” oraz zaproszonych zespołów artystycznych. Starosta Przeworski, życząc radości i satysfakcji w dalszej pracy artystycznej, przekazał okolicznościowy grawerton.

Komunikat z przeprowadzonych Powiatowych Mistrzostw w Tenisie Stołowym w dniu 25.02.2017 r. w Przeworsku

27.02.2017 r.

Starostwo Powiatowe w Przeworsku wspólnie z Powiatowym Zrzeszeniem LZS w Przeworsku było organizatorem Powiatowych Mistrzostw w Tenisie Stołowym. Zawody zostały rozegrane w hali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku w dniu 25.02.2017 r. w 7 kategoriach wiekowych.

Wyniki:

Wymiana windy w budynku Starostwa Powiatowego

15.02.2017 r.
Wymiana windy w budynku Starostwa Powiatowego

Starosta Przeworski uprzejmie informuje, że w związku z wymianą WINDY

dźwig osobowy będzie wyłączony z eksploatacji od dnia 20.02.2017 r.

Przewidywany termin ponownego uruchomienia dźwigu 20.03.2017 r.

Przepraszamy za utrudnienia

Dzień Seniora w Urzejowicach

13.02.2017 r.
Dzień Seniora w Urzejowicach

W dniu 11.02 br. w Domu Kultury w Urzejowicach odbył się „Dzień Seniora” zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Wydarzenie to, które wpisało się już w tradycję lokalnej społeczności, było doskonałą okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności i szacunku dla osób, które wychowały obecne pokolenia, dzieląc się swym życiowym doświadczeniem i mądrością.