Gramy dla Nataniela

01.12.2017 r.
Gramy dla Nataniela

Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Zespołu Szkół w Kańczudze, działające przy szkole serdecznie zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 8 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej (ul. Parkowa) w Kańczudze w godzinach od 15.00 do 19.00. Bogaty program artystyczny uświetni występ zespołu PIERSI.

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka dobrowolnych datków. Dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie Nataniela - ucznia I klasy Technikum Logistycznego .

Liczymy na Państwa zrozumienie, hojność i otwarte serca, ponieważ dobro, które ofiarujemy innym zawsze do nas powraca.

Informacja

30.11.2017 r.
Informacja

Pomimo zapewnień Ministerstwa Cyfryzacji, że problemy Systemu Informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0) uruchomionego w nowej wersji 13 listopada 2017 r. są identyfikowane na bieżąco i że podejmowane są wszelkie działania, które pozwolą udrożnić pracę w Wydziałach Komunikacji, to system wciąż generuje liczne błędy przez co ogranicza sprawność działania urzędu, a co za tym idzie obniża i opóźnia jakość obsługi petentów.

Powiat Przeworski przeprasza wszystkich zainteresowanych za problemy pojawiające się prawie przy każdej czynności związanej z systemem CEPiK, za który odpowiada administracja centralna.

III miejsce Nikoli Pieniążek w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w Legnicy

28.11.2017 r.
III miejsce Nikoli Pieniążek w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w Legnicy

W dniach 23-26 listopada br. w Legnicy odbył się XXXXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych. Laureatką została Nikola Pieniążek ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przeworsku, która zdobyła III miejsce pod opieką Pani Joanny Hołowaty.

Zaproszenie na XXV sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

23.11.2017 r.

W dniu 28 listopada 2017 roku  (wtorek) o godz. 14 00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXV sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Pismo Związku Powiatów Polskich do Minister Cyfryzacji w sprawie systemu CEPiK 2.0.

22.11.2017 r.

Szanowna Pani Minister,

tydzień temu został uruchomiony moduł CEP w ramach systemu CEPiK 2.0. Miało to w znaczącym stopniu podnieść jakość realizacji zadań związanych z dopuszczaniem pojazdów do ruchu. Na razie - po tygodniu funkcjonowania systemu - można stwierdzić, że cel ten nie został zrealizowany. Wręcz przeciwnie uruchomienie systemu doprowadziło wydziały komunikacji poszczególnych starostw powiatowych oraz urzędów miast na prawach powiatu na skraj wydolności.