X edycja programu "Działaj Lokalnie" - spotkanie informacyjne w Przeworsku

09.05.2017 r.
X edycja programu "Działaj Lokalnie" - spotkanie informacyjne w Przeworsku

Do 4 czerwca 2017 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o  dotacje w  ramach X edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

04.05.2017 r.
Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Przeworsku rozpoczęły się przemarszem pocztów sztandarowych i zaproszonych gości sprzed budynku Urzędu Miasta Przeworska i Starostwa Powiatowego, ulicami miasta do Klasztoru oo. Bernardynów, gdzie została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Dalsza część obchodów miała miejsce przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Uwaga szczepienie lisów!

21.04.2017 r.
Uwaga szczepienie lisów!
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przeworsku informuje, że w terminie od dnia 22.04.2017 r. do dnia 01.05.2017 r. planowana jest wiosenna akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie to obejmie swoim zasięgiem cały teren woj. podkarpackiego i przeprowadzone będzie poprzez zrzuty z samolotów szczepionki doustnej (z wyłączeniem terenów zurbanizowanych i akwenów wodnych) oraz wykladanie ręczne (tereny nie objęte szczepieniami z samolotu).

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przeworsku

lek. wet. Liwiusz Gałuszka

Informacja - 2 maja 2017 r. Starostwo nieczynne

19.04.2017 r.
Informacja - 2 maja 2017 r. Starostwo nieczynne

INFORMACJA

Informujemy, że dzień 02.05.2017 r. (wtorek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

W związku z powyższym Starostwo Powiatowe w Przeworsku będzie nieczynne.