XIII Wojewódzki Konkurs Turystyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”

08.11.2018 r.

8 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku Komisja Konkursowa dokonała oceny prezentacji XIII Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”.

Zaproszenie na XXXII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

30.10.2018 r.

W dniu 6 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXXII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Uwaga szczepienie lisów!

29.10.2018 r.
Uwaga szczepienie lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w terminie 9 – 18 listopada 2018 r. planowana jest w województwie podkarpackim jesienna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Obejmie ona swoim zasięgiem teren całego województwa podkarpackiego.

Finały Wojewódzkich Konkursów Krasomówczych 2018

24.10.2018 r.
Finały Wojewódzkich Konkursów Krasomówczych 2018

23 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyły się Finały Wojewódzkich Konkursów Krasomówczych.

Jubileusz 70 – lecia Koła Łowieckiego „Szarak” w Kańczudze

22.10.2018 r.
Jubileusz 70 – lecia Koła Łowieckiego „Szarak” w Kańczudze

20 października br. Zbigniew Kiszka Starosta Przeworski uczestniczył w Jubileuszu 70 – lecia Koła Łowieckiego „Szarak”. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Kańczudze.