Starosta Powiatu Przeworskiego informuje, że

KASA w Starostwie Powiatowym

w dniu 24 grudnia 2019 r. będzie czynna do godz. 11.00

a w dniu 31 grudnia 2019 r. będzie czynna do godz. 10.00

Informujemy, że dzień 27.12.2019 r. (piątek)

jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

W związku z powyższym Urząd będzie nieczynny.

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

20 grudnia br. delegacja z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia i Środowiskowego Domu Samopomocy w Przeworsku odwiedziła pracowników Starostwa Powiatowego w Przeworsku, by z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyć serdeczne życzenia. Dzieci za piękne wierszyki i śpiew kolęd zostały obdarowane słodkimi upominkami.

Uczeń ZSZ w Przeworsku finalistą Ogólnopolskiego Konkursu PIX Programming Challenge 2019 PL w kategorii MASTER z programowania w języku Python

20.12.2019 r.

Już kolejny raz uczniowie klas Technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk brali udział w ogólnopolskim konkursie programistycznym PIX PROGRAMMING CHALLENGE 2019 PL.

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będzie nieczynny w dniu 27 grudnia 2019 roku

17.12.2019 r.
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej będzie nieczynny w dniu 27 grudnia 2019 roku

Uprzejmie informujemy, że Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej prowadzony przez Fundację Rozwoju i Wsparcia „Pasieka”, usytuowany przy ul. Lwowskiej 16 w Przeworsku będzie nieczynny w dniu w dniu 27 grudnia 2019 roku (piątek).
W zamian Fundacja będzie udzielała nieodpłatnej pomocy prawnej w dniu 20 grudnia 2019 roku w godzinach od 9:00 do 13:00.

Zaproszenie na XI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

16.12.2019 r.

Informujemy, że uległa zmianie godzina obrad XI sesji Rady Powiatu Przeworskiego z godz. 14:00 na godz. 16:00.

W dniu 18 grudnia 2019 roku (środa) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD: