Centralny Zlot Laureatów XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” - Przeworsk, 2018

28.05.2018 r.

W dniach 25-27.05.2018 r. odbył się Centralny Zlot Laureatów XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” Przeworsk, 2018.

W sobotę o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu.

Informacja Marszałka Województwa Podkarpackiego

24.05.2018 r.
Informacja Marszałka Województwa Podkarpackiego

Marszałek Województwa Podkarpackiego informuje, że dnia 24 lipca 2018 r. upływa termin do złożenia wniosku o wpisanie do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, działajacego pod adresem www.bdo.mos.gov.pl.

Zaproszenie na XXVIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

23.05.2018 r.

W dniu 30 maja 2018 r. (środa) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXVIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Uroczyste obchody Dnia Strażaka

23.05.2018 r.
Uroczyste obchody Dnia Strażaka

21 maja w  Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku odbyły się uroczyste obchody związane z Dniem Strażaka, połączone z oficjalnym przejęciem obowiązków Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku przez kpt. mgr inż. Marcina Lachnika.

Protokół XXV edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

22.05.2018 r.

21 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste podsumowanie XXV Jubileuszowego Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.

Podczas tegorocznego etapu centralnego XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” oceniono 102 nadesłane prace, w tym: 43 prac ze szkół podstawowych, z czego 12 to prace multimedialne; 33 prac ze szkół gimnazjalnych, z czego 12 to prace multimedialne; 26 prace ze szkół ponadgimnazjalnych, z czego 10 to prace multimedialne.