Zakończono realizację kolejnej edycji programu grantowego Działaj Lokalnie

01.04.2019 r.
Zakończono realizację kolejnej edycji programu grantowego Działaj Lokalnie

W lutym Fundacja Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju zakończyła realizację kolejnej edycji programu grantowego Działaj Lokalnie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program ten pozwala mieszkańcom małych miejscowości pozyskiwać fundusze na działania służące wspólnemu dobru. Do dnia dzisiejszego w ramach kilkunastu edycji programu Działaj Lokalnie przekazaliśmy lokalnym społecznościom ponad 0,5 mln. złotych wspierając realizację  prawie 160 przedsięwzięć. W ramach ostatniej edycji programu dotacje na realizację projektów trafiły również do mieszkańców Powiatu Przeworskiego.

Informacja - zmiana godzin otwarcia kasy w Starostwie Powiatowym w Przeworsku od 01.04.2019 r.

29.03.2019 r.

Informujemy, że od 1.04.2019 r. zmieniają się godziny otwarcia kasy

w Starostwie Powiatowym w Przeworsku:

Poniedziałek, Środa, Czwartek - 7:30 - 14:30

Wtorek - 7:30 - 16:30

Piątek - 7:30 - 13:00.

Innowacyjna promocja Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu

29.03.2019 r.
Innowacyjna promocja Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu

27 marca 2019 r. w gościnnych progach zajazdu „Borowik” odbyły się warsztaty dla uczniów klas trzecich gimnazjum i ósmoklasistów pod hasłem: „Podróże krajoznawcze z azjatyckimi kulinariami w tle”, na które licznie przybyli uczniowie wraz z opiekunami ze szkół w Gniewczynie, Tryńczy,  Gorliczynie, Gorzycach, Jagielle i w Zarzeczu.

Rozdanie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży

27.03.2019 r.
Rozdanie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży

26.03.2019 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży uczęszczającej do szkół prowadzonych przez powiat przeworski, którzy otrzymali stypendia na II semestr roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystość przybyli nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami i dyrektorem szkoły.

Święto patronów szkoły w Ostrowie

25.03.2019 r.
Święto patronów szkoły w Ostrowie

21 marca 2019 r. Starosta Przeworski Bogusław Urban uczestniczył w obchodach Święta Patronów Szkoły Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie.