Jubileusz 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku

11.06.2019 r.
Jubileusz 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku

6 czerwca br. Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa - Jedynak i Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa, na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego, uczestniczyli w uroczystych obchodach Jubileuszu 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku.

„Baśnie, bajki, bajeczki – uczą nas życia” – wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym

10.06.2019 r.
„Baśnie, bajki, bajeczki – uczą nas życia” – wręczenie nagród  w Powiatowym Konkursie Plastycznym

6 czerwca br. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci przedszkolnych „Baśnie, bajki, bajeczki – uczą nas życia”. Konkurs, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Św. Brata Alberta w Studzianie, odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Przeworskiego, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Przeworsku  i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przeworsku. Na konkurs wpłynęło 51 prac z 13 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu powiatu przeworskiego: 5 prac w kategorii 3/4 latków oraz 46 prac w kategorii 5/6 latków.

XVIII edycja konkursu "Mistrz Matematyki Powiatu Przeworskiego 2019"

07.06.2019 r.
XVIII edycja konkursu "Mistrz Matematyki Powiatu Przeworskiego 2019"

7 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku wręczono nagrody laureatom konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu przeworskiego.

Zaproszenie na VII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

06.06.2019 r.

W dniu 18 czerwca 2019 roku (wtorek) o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 odbędzie się VII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.