Marszałek Województwa Podkarpackiego przypomina o obowiązku złożenia w terminie do dnia 15 marca 2017 r. następujących sprawozdań za 2016 rok

01.02.2017 r.

Marszałek Województwa Podkarpackiego przypomina o obowiązku złożenia w terminie do dnia 15 marca 2017 roku następujących sprawozdań za 2016 rok:

Uwaga gospodarzu - ptasia grypa!

01.02.2017 r.
Uwaga gospodarzu - ptasia grypa!

Inspekcja Sanitarna apeluje o ostrożność w związku z wystąpieniem przypadków zakażeń wysoce patogennym wirusem grypy ptaków A(H5N8), u drobiu i ptaków dzikich w województwie podkarpackim.

Ptasia grypa to choroba zakaźna atakująca ptactwo dzikie i hodowlane. Należy pamiętać, że cząsteczki wirusa mogą zainfekować także inne gatunki zwierząt.

Roczna ocena pracy przeworskich policjantów

27.01.2017 r.
Roczna ocena pracy przeworskich policjantów

27 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się odprawa służbowa policjantów, podczas której omówiono stan porządku publicznego na terenie powiatu oraz wyniki osiągnięte w 2016 roku.

Zaproszenie na XVII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

26.01.2017 r.

W dniu 30 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XVII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Gala sportowa w MOK w Przeworsku

20.01.2017 r.
Gala sportowa w MOK w Przeworsku

Wielkim sukcesem sportowców i organizatorów okazała się finałowa Gala Pierwszego Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Powiatu Przeworskiego 2016, która odbyła się w ubiegłą sobotę 14 stycznia o godz. 18 w MOK w Przeworsku. Zwycięzców w dziewięciu kategoriach wyłoniono na podstawie głosowania kibiców.