Akcja pod hasłem "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia"

23.05.2017 r.
Akcja pod hasłem "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia"

Pod ww. hasłem Samorząd Województwa Podkarpackiego, Caritas Diecezji Przemyskiej, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Caritas Diecezji Sandomierskiej oraz Caritas Diecezji Tarnowskiej, a także Bank Żywności, przy współpracy Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego podjęli inicjatywę mającą na celu zmniejszenia ilości odpadów spożywczych znajdujących się w odpadach komunalnych i przemysłowych.

Rozdanie nagród w konkursie powiatowym p.n. „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów”

19.05.2017 r.

19 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu powiatowego „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów”.

19.05.2017 r.

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Przeworsku stały się okazją do ukazania szczególnej roli pielęgniarki/położnej w terapeutycznym zespole interdyscyplinarnym.

W dniu 12.05.2017r w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa pod hasłem:

„Wybrane problemy Interdyscyplinarnego Zespołu terapeutycznego w opiece nad pacjentem z udarem mózgu”.

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

18.05.2017 r.
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2017 organizowane przez Komendę Powiatową PSP w Przeworsku zostały podzielone tak jak rok wcześniej na dwie części:
1) uroczysty apel w dniu 12 maja br.

Zaproszenie na XX sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

16.05.2017 r.

W dniu 17 maja  2017 roku  (poniedziałek) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XX sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD: