Informacja Powiatowego Urząd Pracy w Przeworsku

05.04.2017 r.
Informacja Powiatowego Urząd Pracy w Przeworsku

Na realizację programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w 2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku pozyskał do tej pory już 16 213 500 zł.
Powyższa kwota została rozdzielona na programy w następujący sposób:

Powitanie hiszpańskich gości w ZSOiZ w Przeworsku

04.04.2017 r.
Powitanie hiszpańskich gości w ZSOiZ w Przeworsku

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017, był pierwszym dniem pobytu grupy Hiszpańskich Gości w Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku.
Wizyta 18 uczniów oraz nauczycieli – Pani Esther Marco i Pani Marivi Benito ze szkoły partnerskiej Institut Puig Castellar w Barcelonie jest drugą częścią projektu wymiany młodzieży, który realizowany jest w bieżącym roku szkolnym, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

Wydzierżawienie obwodów łowieckich polnych

31.03.2017 r.
Wydzierżawienie obwodów łowieckich polnych

W dniu 30.03.2017r. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyło się spotkanie z myśliwymi zrzeszonymi w kołach łowieckich Polskiego Związku Łowieckiego Okręgów Przemyskiego i Rzeszowskiego, na którym podpisano nowe umowy dzierżawy obwodów łowieckich polnych.

W spotkaniu uczestniczyli Starosta Przeworski – Pan Zbigniew Kiszka, Prezes Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Przemyślu – Łowczy Okręgowy Pan Tomasz Kulesza, członek Zarządu Okręgowego  Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie Pan Marek Szczur, oraz przedstawiciele kół łowieckich ubiegających się o wydzierżawienie położonych na terenie powiatu przeworskiego obwodów łowieckich polnych.

Zaproszenie na XIX sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

28.03.2017 r.

W dniu 3 kwietnia  2017 roku  (poniedziałek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XIX sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

IX Powiatowe Forum Kobiet

10.03.2017 r.
IX Powiatowe Forum Kobiet

9 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się IX Powiatowe Forum Kobiet, zorganizowane przez Starostę Przeworskiego Zbigniewa Kiszkę i Powiatową Radę KGW w Przewosku. Stało się ono doskonałą okazją do spotkania Pań należących do kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu przeworskiego.