XIV Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI”

01.02.2019 r.
XIV Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI”

27 stycznia w Kościele Parafialnym p.w. Św. Judy Tadeusza w Mirocinie odbył się XIV Powiatowy Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI” pod honorowym patronatem Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana.

Aleksandra Wajda uczennica ZSOiZ w Przeworsku została laureatką konkursów wokalnych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej

31.01.2019 r.

Aleksandra Wajda jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie kształci swoje umiejętności wokalne pod kierunkiem pani Anny Czenczek. Uczęszcza również do klasy maturalnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku. Aleksandra to wybitnie uzdolniona muzycznie przeworszczanka, która od początku „szkolnej drogi” pilnością i pracowitością rozwija swoje talenty muzyczne. Jest absolwentką  Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku w klasie skrzypiec.

Przegląd Grup Kolędniczych w Sieniawie

Przegląd Grup Kolędniczych w Sieniawie

27 stycznia Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur, na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej w Sieniawie, uczestniczył w corocznym Przeglądzie Grup Kolędniczych z udziałem Kół Gospodyń Wiejskich z terenu miasta i gminy Sieniawa.

Spotkanie noworoczne podopiecznych GOPS

Spotkanie noworoczne podopiecznych GOPS

27 stycznia Wicestarosta Jerzy Mazur wziął udział w spotkaniu Noworocznym, którego organizatorem był Wójt Gminy Przeworsk i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku. Na spotkanie przybyli podopieczni GOPS wraz z opiekunami.

Gminny Wieczór Kolęd połączony z Jubileuszem 20 – lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Grzęsce

30.01.2019 r.

26 stycznia Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur uczestniczył w Gminnym Wieczorze Kolęd połączonym z Jubileuszem 20 – lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Grzęsce. Zgromadzonych przywitał Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku, a historię KGW w Grzęsce przybliżyła jego Przewodnicząca. Wicestarosta Przeworski, w imieniu Starosty Bogusława Urbana, złożył gratulacje i wyrazy uznania Jubilatkom oraz życzył wszelkiego zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych działań.