Spotkanie mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych

12.12.2017 r.
Spotkanie mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych

7 grudnia 2017 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku zorganizowało spotkanie mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych. W tym dniu Święty Mikołaj odwiedził dzieci i obdarował je prezentami.

„Mikołajkowy’’ Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Przeworskiego

11.12.2017 r.
„Mikołajkowy’’ Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Przeworskiego

Starostwo Powiatowe w Przeworsku wspólnie z Powiatowym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku, oraz  Ludowym Klubem Sportowym w Kańczudze byli w dniu 10.12.2017 r. organizatorem „Mikołajkowego’’ Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Powiatu Przeworskiego.

Promocja katalogu wystawy pt. „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich”

08.12.2017 r.

1 grudnia 2017 r. w sali balowej Muzeum w Przeworsku odbyła się uroczysta promocja katalogu wystawy pt. „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich” autorstwa Małgorzaty Wołoszyn. Zebranych licznie gości powitał Dyrektor Muzeum Tomasz Syk. Swoją obecnością zaszczycili nas: Jan Pieniążek - Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego, Mariusz Pieniążek - Sekretarz Powiatu Przeworskiego, radne powiatowe: Jadwiga Gwóźdź i Maria Dubrawska-Lichtarska, Tomasz Lenar - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, Wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Maria Głąb i Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Piotr Kuc.

XXIII Międzynarodowy Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej

07.12.2017 r.
XXIII Międzynarodowy Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej

W dniach 1-3 grudnia 2017 r. 13 zespołów w kategoriach: Junior Młodszy i Młodziczka uczestniczyło w rozgrywanym na obiektach GOSIR w Zarzeczu „Turnieju Mikołajkowym Piłki Ręcznej”. Drużyny z Polski, Słowacji i Ukrainy gościły jak co roku w Internacie przy ZS im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Powiatowa Konferencja Szkoleniowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku

04.12.2017 r.

29 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyła się powiatowa konferencja szkoleniowa zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Przeworsku dla Dyrektorów, Nauczycieli, Pedagogów, Kuratorów, Dzielnicowych, Pracowników Socjalnych oraz Asystentów Rodzin pt: ,,Przemoc a zachowania ryzykowne u dzieci i młodzieży’’. Na konferencji wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz Powiatu Przeworskiego, Dyrektorzy oraz Przełożeni Prelegentów z zaproszonych instytucji.