I miejsce dla projektu scalenia gruntów – wsi Kisielów, gmina Zarzecze

06.02.2019 r.
I miejsce dla projektu scalenia gruntów – wsi Kisielów, gmina Zarzecze

W dniach 10-11 stycznia w Krakowie odbyło się „Seminarium podsumowujące XLII Ogólnopolski Konkurs Jakości Prac Scaleniowych" zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W tegorocznej edycji Powiat Przeworsk zdobył I miejsce w  kategorii projektów scaleń gruntów dla wsi Kisielów, gm. Zarzecze.

IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Dla Dariusza Hubery"

05.02.2019 r.
 IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Dla Dariusza Hubery"

2 lutego br., pod honorowym patronatem Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło, odbył się IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej "Dla Dariusza Hubery".

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

04.02.2019 r.
Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

22 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się odprawa roczna podsumowująca osiągnięte wyniki i efekty pracy w 2018 roku. Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku podinsp. Robert Sobolewski, który przywitał zaproszonych gości, m.in. Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusza Szymanka, przedstawicieli władz samorządowych na czele ze Starostą Przeworskim Bogusławem Urbanem.

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

04.02.2019 r.

W dniu 6 luty 2019 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się IV sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

01.02.2019 r.
Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

31 stycznia Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Wójta Gminy Gać, uczestniczył we wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta RP.