06.06.2017 r.

30 maja 2017 r. świętowano Jubileusz 50 - lecia oddania do użytku nowego budynku szkoły oraz 150 - lecia istnienia oświaty w Pantalowicach. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Krystyna Sowa i Wicestarosta Janusz Owsiak.

Praktyki zawodowe dla uczniów ZS im. W. Witosa w Zarzeczu w słonecznej Portugalii

05.06.2017 r.

Na przełomie kwietnia i maja Dzięki fundacji Innopolis uczniowie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie Erasmus+, w ramach projektu Praktyki Zawodowe Szansą Na Rozwój Polskiego Rynku Pracy finansowanego z Funduszy Europejskich. Na 3-tygodniowy wyjazd do Portugalii zakwalifikowało się 28 osób z klasy II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

XXIV Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”

05.06.2017 r.
XXIV Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”

30 maja 2017 roku w sali konferencyjnej PTTK przy ul. Matejki 2 w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie współorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku XXIV Wojewódzkiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Podczas uroczystości odczytano protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej, która wyłoniła zwycięzców etapu wojewódzkiego. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z Powiatu Przeworskiego:

Zaproszenie na XXI sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

29.05.2017 r.

W dniu 13 czerwca 2017 roku (wtorek) o godz. 1330 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXI sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Plener w parku przy Pałacu Lubomirskich w Przeworsku

23.05.2017 r.
Plener w parku przy Pałacu Lubomirskich w Przeworsku

Zabytkowy park otaczający Pałac Lubomirskich w Przeworsku zapełnił się w majowy wekend  młodymi plenerowiczami.  20 i 21 maja uczniowie z przeworskich szkół SP 1, SP 2 i SP 3 oraz kilku uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przeworsku (pod opieką instruktorki Ameli Panek) rozpoczęło swoje plenerowe działania artystyczne.