Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Stowarzyszenia IPA

05.08.2019 r.
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Stowarzyszenia IPA

W 75 rocznicę Powstania Warszawskiego, Prezydium IPA Region Przeworsk wspólnie z Wójtem Gminy Tryńcza zorganizowali Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych Stowarzyszenia IPA im. gen. Antoniego Chruściela p s ,,Monter”. Turniej odbył się w sobotę 03 sierpnia 2019 roku na Kompleksie Sportowym przy Szkole Podstawowej w Tryńczy.

Relacja z wyjazdu do Nicei na międzynarodowy turniej piłki nożnej kobiet

01.08.2019 r.
Relacja z wyjazdu do Nicei na międzynarodowy turniej piłki nożnej kobiet

W dniach 5-7 lipca 2019r. piłkarki GKS MAJDAN, wraz z trenerem Mateuszem Krawiec miały niecodzienną okazję, wziąć udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej kobiet "Nicea Ladies Cup 2019" we Francji.

Wystawa mobilna: „Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019”

30.07.2019 r.
Wystawa mobilna: „Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019”

W holu przed salą konferencyjną Starostwa Powiatowego w Przeworsku można obejrzeć wystawę mobilną pt. „Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej 1904-2019”.

Jubileusz XX - lecia powołania Powiatowego Zrzeszenia LZS w Przeworsku

29.07.2019 r.
Jubileusz XX - lecia powołania Powiatowego Zrzeszenia LZS w Przeworsku

28 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku świętowano Jubileusz XX - lecia powołania Powiatowego Zrzeszenia LZS w Przeworsku.

Szkolenie dla pacjentów z niewydolnością serca

29.07.2019 r.
Szkolenie dla pacjentów z niewydolnością serca

Choroby układu krążenia to najczęstsze przyczyny śmierci w Polsce – odpowiadają za ponad 70 procent wszystkich zgonów. Dlatego profilaktyka i ich leczenie powinny być traktowane priorytetowo. Wychodząc naprzeciw gwałtownie postępującemu problemowi, jakim jest epidemia niewydolności serca, Centrum Medyczne Medyk realizuje Program Niewydolne Serce. W ramach Programu 27 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku przeprowadzone zostało szkolenie dla pacjentów z niewydolnością serca.