Wiosenna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

27.03.2018 r.
Wiosenna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o planowanej w dniach 7 - 16 kwietnia 2018 r. wiosennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

X Powiatowe Forum Kobiet

15.03.2018 r.
X Powiatowe Forum Kobiet

14 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się X Powiatowe Forum Kobiet, zorganizowane przez Starostę Przeworskiego Zbigniewa Kiszkę i Powiatową Radę KGW w Przeworsku. Jak co roku, była to doskonała okazja do spotkania Pań należących do kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu przeworskiego.

Jubileusz 5-lecia zespołu Ala Babki - Ala Dziadki

14.03.2018 r.
Jubileusz 5-lecia zespołu Ala Babki - Ala Dziadki

10 marca Wicestarosta Przeworski Janusz Owsiak wziął udział w Jubileuszu 5-lecia Zespołu Wokalno - Kabaretowego Ala Babki - Ala Dziadki. W skład zespołu, powstałego w styczniu 2013 r., wchodzi kilkunastoosobowa grupa członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Kańczudze. Wicestarosta dziękując za pracę i zaangażowanie na rzecz zespołu przekazał pamiątkowy grawerton.

Uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku

01.03.2018 r.

23 lutego 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku rozpoczął się uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby w jednostkach PSP st. bryg. mgr inż. Janusza Flaka w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

625. rocznica nadania praw miejskich dla Przeworska

26.02.2018 r.
625. rocznica nadania praw miejskich dla Przeworska

25 lutego Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka wziął udział w uroczystej XLVII sesji Rady Miasta Przeworska z okazji 625. rocznicy nadania praw miejskich. W porządku obrad znalazła się Uchwała Rady Miasta Przeworska, podjęta jednogłośnie, w sprawie ustanowienia roku 2018 Rokiem Jubileuszu 625-lecia nadania praw miejskich dla Przeworska.