Tryńcza - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej i 79. rocznicy zbrodni katyńskiej

09.04.2019 r.

8 kwietnia br. w Tryńczy odbyły się uroczyste obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej i 79. rocznicy zbrodni katyńskiej pod Honorowym Patronatem Poseł na Sejm RP Anny Schmidt-Rodziewicz. W obchodach wziął udział Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Studzian - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

09.04.2019 r.
Studzian - obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

7 kwietnia br. w Studzianie odbyły się obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uroczystości w intencji ofiar katastrofy rozpoczęto mszą św. w kościele filialnym pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, której przewodniczył ks. prałat Stanisław Szałankiewicz oraz ks. Jakub Sieniawski z parafii pw. Ducha Św. w Przeworsku. W imieniu Starosty Przeworskiego w obchodach uczestniczył Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego - Paweł Tworek.

Ograniczenia w ruchu na moście na rzece San w Ubieszynie

08.04.2019 r.
Ograniczenia w ruchu na moście na rzece San w Ubieszynie

Dotyczy: Przebudowa obiektu mostowego na rzece San w m. Ubieszyn w ciągu drogi wojewódzkiej nr 835.

Informujemy, iż od dnia 15.04.2019 r. planowane jest wprowadzenie ograniczeń w ruchu na ww. obiekcie mostowym.

III Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

08.04.2019 r.
III Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

2 kwietnia br. w Zespole Pałacowo – Parkowym w Hadlach Szklarskich na zaproszenie Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Wójta Gminy Jawornik Polski Stanisława Petyni odbył się III Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego.

04.04.2019 r.

Zaproszenie na posiedzenie Komisji ds. Zdrowia, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.