Rozporządzenie Wojewody Podkarpackiego w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatów: łańcuckiego i przeworskiego

26.07.2017 r.

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o Rozporządzeniu Wojewody Podkarpackiego Nr 9/2017 z dnia 21 lipca 2017 r. w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego na terenie powiatów: łańcuckiego i przeworskiego.

Zaproszenie na XXII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

21.07.2017 r.

W dniu 01 sierpnia 2017 roku  (wtorek) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Obchody Święta Policji

21.07.2017 r.
Obchody Święta Policji

19 lipca br. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku uroczyście obchodziła Święto Policji. Z tej okazji w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbył się apel, który swoją obecnością uświetnili przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji współpracujących z Policją, m.in. Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka.

Uwaga czasowa zmiana organizacji ruchu - przejazd kolejowo - drogowy, ul. Armii Krajowej w Przeworsku

19.07.2017 r.

W związku z realizacją zadania pn.: „Naprawa przejazdu kolejowo - drogowego w km 175,785 kat. A na linii kolejowej nr 68 linii Lublin - Przeworsk usytuowanego w ciągu ul. Armii Krajowej w Przeworsku" zawiadamia się, że dnia 21.07.2017 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, zatwierdzona pismem Starosty Przeworskiego znak: KD.71.24.2017 z dnia 11.07.2017 r.

Tworzymy Program współpracy na 2018 rok

10.07.2017 r.
Tworzymy Program współpracy na 2018 rok

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Programu współpracy powiatu przeworskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.