Boże Narodzenie 2017

Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

19.12.2017 r.
Życzenia świąteczne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku
Jak co roku 19 grudnia, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Starostwo Powiatowe w Przeworsku odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku.

SP ZOZ w Przeworsku w Złotej Setce szpitali w Polsce

14.12.2017 r.
SP ZOZ w Przeworsku w Złotej Setce szpitali w Polsce

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku znalazł się w „Złotej setce” szpitali w Polsce w ramach Rankingu Szpitali 2017 „Bezpieczny Szpital Przyszłości”, jako jedyny szpital publiczny w województwie podkarpackim. Wyniki rankingu ogłaszane są co roku przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Dziennik „Rzeczpospolita”.

Zaproszenie na XXVI sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

12.12.2017 r.

W dniu 19 grudnia 2017 roku (wtorek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXVI sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

Zakończono modernizację energetyczną budynków użyteczności publicznej w powiecie przeworskim

12.12.2017 r.

Zakończono prace budowlane w ramach projektu pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w powiecie przeworskim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, osi priorytetowej III Czysta Energia, działania 3.2 Modernizacja energetyczna budynków.