Utrudnienia w ruchu pomiędzy miejscowościami Sietesz Górna - Siedleczka Górna

06.10.2017 r.
Utrudnienia w ruchu pomiędzy miejscowościami Sietesz Górna - Siedleczka Górna

W związku z prowadzonymi robotami związanymi z remontem drogi powiatowej Nr P 1609R Sietesz - Siedleczka, Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku informuje, że mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, włącznie z okresowym zamknięciem przejazdu pomiędzy miejscowościami Sietesz Górna - Siedleczka Górna (na odcinku długości 1 km).

Planowany termin zakończenia robót to 20 października 2017 r.

Podsumowanie projektu pn.: „Stroje przeworskie: wpływ na przyszłość przeworskiej wsi” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Plan operacyjny na lata 2016 - 2017

05.10.2017 r.

W dniu 30 września br. w Galerii Magnez oraz Zajeździe Pastewnik w Przeworsku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pod nazwą „Stroje przeworskie: wpływ na przyszłość przeworskiej wsi”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, Plan Operacyjny na lata 2016 – 2017, którego Beneficjentem jest Powiat Przeworski, zaś partnerami w realizacji projektu Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy, Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum w Przeworsku oraz Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Jubileusz 70-lecia Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu

05.10.2017 r.
Jubileusz 70-lecia Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu

„Zwykłe miejsca potrafią nieść za sobą niezwykłe wspomnienia”. Pod takim hasłem dnia 30 września w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu ponad pół tysiąca uczestników świętowało jubileusz 70-lecia Szkoły.

Doposażenie Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku

28.09.2017 r.
Doposażenie Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku

Ze środków budżetu powiatu Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku zakupił koparko - ładowarkę firmy Case 580ST za kwotę 328 tys. zł. Nowa maszyna zastąpi 24 - letnią, wyeksploatowaną koparko - ładowarkę tej samej firmy.

„Drezyniada w Przeworsku”

26.09.2017 r.
„Drezyniada w Przeworsku”

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku informuje, że w dniu 06.10.2017 (piątek) na szlaku kolejowym Przeworsk – Dynów - Przeworsk odbędzie się przejazd drezyn z udziałem gości z Węgier i Polski.

Z-ca Dyrektora

Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku