Powiat Przeworski - Samorządowe Czasopismo Informacyjne - Październik 2018

16.10.2018 r.
Powiat Przeworski - Samorządowe Czasopismo Informacyjne - Październik 2018

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektroniczną wersją Samorządowego Czasopisma Informacyjnego Powiat Przeworski - numer 1 Październik 2018.

Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16.10.2018 r.
Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. w sali balowej w  Muzeum w Przeworsku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wręczono Nagrody Starosty Przeworskiego. Nagrody zostały przyznane 13 nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.

Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt.: „Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy”

15.10.2018 r.

12 października 2018 r. Starosta Przeworski uczestniczył w Konferencji Naukowo – Szkoleniowej pt.: „Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy”, organizowanej przez Oddział Neurologiczny i Udarowy SPZOZ w Przeworsku oraz Podkarpacką Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Przeworsku. Konferencja objęta patronatem honorowym Starosty Przeworskiego i Burmistrza Miasta Przeworska odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku.

Dzień Edukacji Narodowej 2018

15.10.2018 r.
Dzień Edukacji Narodowej 2018

Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty Powiatu Przeworskiego w imieniu Zarządu i Rady Powiatu życzymy, aby Państwa wysiłek owocował mądrością uczniów i rozbudzał w młodym pokoleniu szlachetne i ambitne aspiracje.

III miejsce Starosty przeworskiego w plebiscycie „Nowin” Starosta Podkarpacia 2018

12.10.2018 r.

11 października Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka uczestniczył w gali wręczenia pamiątkowych statuetek laureatom rankingu Złota Setka Gmin Podkarpacia i akcji Samorządowiec Podkarpacia w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.