Spotkanie Opłatkowe Wyższej Szkoły Społeczno-Gospodarczej w Przeworsku

21.01.2020 r.
Spotkanie Opłatkowe Wyższej Szkoły Społeczno-Gospodarczej w Przeworsku

Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa 18 stycznia br. wziął udział w Spotkaniu Opłatkowym zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Społeczno-Gospodarczą w Przeworsku. W imieniu Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana odczytał list z życzeniami noworocznymi. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze,  zebrani złożyli sobie wzajemnie życzenia, łamiąc się przy tym opłatkiem.

Wernisaż wystawy malarstwa Tadeusza Wojnarskiego

14.01.2020 r.
Wernisaż wystawy malarstwa Tadeusza Wojnarskiego

W sobotnie popołudnie, 11 stycznia br. w Galerii „Magnez” w Przeworsku otwarta została wystawa pt. „Z nieludzkiej ziemi do Włoch. Żołnierz i artysta: Malarstwo Tadeusza Wojnarskiego (1922-1999)”. W wernisażu udział wzięli: Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur i Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Wiesław Bukowski.

Spotkanie Noworoczne w Ratuszu

14.01.2020 r.
Spotkanie Noworoczne w Ratuszu

10 stycznia br. w miejskim Ratuszu odbyło się Spotkanie Noworoczne, w którym udział wziął Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa. Było ono okazją do podsumowania roku ubiegłego oraz złożenia podziękowań osobom i jednostkom współpracującym z miastem. Nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się opłatkiem i kolędowania z wokalistkami zespołu „Bemol” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.

Spotkania opłatkowe w szkołach

10.01.2020 r.
Spotkania opłatkowe w szkołach

Święta Bożego Narodzenia to czas życzliwości i miłości płynących z betlejemskiego żłóbka. To spotkania z bliskimi, łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, spożywanie przy wspólnym stole wigilijnych potraw i kolędowanie. W tym czasie organizowane są spotkania opłatkowe, które wyrażają radość z narodzenia Jezusa.

Wieczór Kolęd w Zespole Szkół w Zarzeczu

09.01.2020 r.
Wieczór Kolęd w Zespole Szkół w Zarzeczu

8 stycznia br. w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu miał miejsce uroczysty Wieczór Kolęd, w którym uczestniczył Starosta Przeworski Bogusław Urban.