Internetowy system umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku (rejestracja pojazdów)

03.07.2020 r.

REZERWACJA KOLEJKI PRZEZ INTERNET

W celu skorzystania z internetowego systemu umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Przeworsku wymagana jest jednorazowa rejestracja na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Przeworsku www.rejestracja.powiatprzeworsk.pl

Stowarzyszenie Szkół Powiatu Przeworskiego „START”

03.07.2020 r.
Stowarzyszenie Szkół Powiatu Przeworskiego „START”

25 lutego 2020 r. z inicjatywy Dyrekcji szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Przeworski jest organem prowadzącym, tj. Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku,  I Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku, Zespołu Szkół w Sieniawie, a także Nauczycieli i Rodziców odbyło się spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Szkół Powiatu Przeworskiego „Start”.

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na terenach dotkniętych powodzią w powiecie przeworskim

01.07.2020 r.

30 czerwca br. Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami terenów położonych w gminie Kańczuga i Jawornik Polski, które zmagają się ze skutkami powodzi.

Usuwanie skutków nawałnicy

29.06.2020 r.
Usuwanie skutków nawałnicy

Na bieżąco zmagamy się ze skutkami piątkowych nawałnic. Straty na terenie naszego powiatu są ogromne, najdotkliwiej dotknęły mieszkańców gmin Kańczuga i Jawornik Polski.

Premier odwiedził dotknięte powodzią gminy powiatu przeworskiego

29.06.2020 r.
Premier odwiedził dotknięte powodzią gminy powiatu przeworskiego

W związku z trudną sytuacją powodziową 26 czerwca br. Premier Mateusz Morawiecki przebywał na Podkarpaciu, by nadzorować działania Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Następnego dnia odwiedził podtopione tereny w powiecie przeworskim, by oszacować zniszczenia, które spowodowała woda.