Spotkanie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

31.05.2019 r.
Spotkanie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja w całej Polsce obchodzony był Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji również w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyło się spotkanie z Rodzinami Zastępczymi.

W uroczystości wzięli udział Przewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusz Kiełbowicz, członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa - Jedynak, Przewodniczący komisji społecznej Mieczysław Żuk, dyr. PCPR Ewa Rybczak, Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec oraz przedstawiciele Gmin z Powiatu Przeworskiego. Spotkanie było okazją do integracji, wymiany doświadczeń a przede wszystkim do podziękowania za codzienny trud wychowania i opieki nad powierzonymi dziećmi, za pracę, poświęcenie i troskę, którą każdego dnia Rodziny Zastępcze darzą swoich podopiecznych.

Życzono Rodzinom Zastępczym wielu sił, zrozumienia, wytrwałości oraz radości z pełnionej misji.

Ewa Rybczak

Dyrektor PCPR w Przeworsku