Spotkanie w sprawie ustalenia dyżurów całodobowych aptek w Przeworsku w 2019 roku

18.02.2019 r.

W dniu 11 lutego br. odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia dyżurów całodobowych aptek w 2019 roku. W spotkaniu udział wzięli: Pan Jerzy Mazur – Wicestarosta, Pani Monika Urbaniak Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny, Pani Lucyna Samborska Prezes Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej, Pan Tadeusz Biernat aptekarz powiatowy oraz właściciele lub przedstawiciele właścicieli aptek z terenu Miasta Przeworska.

Na spotkaniu uzgodniono, że wszystkie apteki na terenie Miasta Przeworska będą pełniły całodobowe dyżury. Uchwała w tej sprawie zostanie podjęta na najbliższej sesji Rady Powiatu Przeworskiego w dniu 1 marca br. Apteki zaczną dyżurować od 4 marca br. Dyżury całodobowe będą rozpoczynały się w poniedziałek o godz. 800 i trwały cały tydzień do następnego poniedziałku do godz. 800.