Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Tryńczy

07.01.2020 r.
Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Tryńczy

4 stycznia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban uczestniczył w spotkaniu opłatkowym dla Seniorów pod hasłem „Dobrze, że jesteście, by jak opłatkiem dzielić się miłością”. Spotkanie zorganizowano w hali sportowo-widowiskowej w Tryńczy.

Modlitwę poprowadził Metropolita Przemyski ks. abp. Adam Szal. Organizatorami tego wyjątkowego przedsięwzięcia byli: Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Gmina Tryńcza, Gmina Zarzecze, Miasto i Gmina Nowa Sarzyna, Gmina Leżajsk oraz Zakon Św. Łazarza z Jerozolimy. W serdecznej i rodzinnej atmosferze mieszkańcy z w/w gmin oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia. Nie zabrakło również tradycyjnych, wigilijnych potraw przygotowanych przez organizatorów. Do wspólnego kolędowania zaprosiła rodzina Pospieszalskich.

• Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Tryńczy