Spotkanie noworoczne z udziałem prezesów i działaczy LZS

06.02.2017 r.
Spotkanie noworoczne z udziałem prezesów i działaczy LZS

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku wspólnie ze Starostwem Powiatowym było organizatorem spotkania noworocznego z udziałem przewodniczących Ludowych Klubów Sportowych oraz zasłużonych zawodników i działaczy LZS-ów. Spotkanie to odbyło się w dniu 4 lutego 2017 roku w sali narad Starostwa Powiatowego.

Tematem spotkania było podsumowanie imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych przez Powiatowe Zrzeszenie LZS jak również udział zawodników Ludowych Klubów Sportowych w imprezach sportowo - rekreacyjnych organizowanych w roku 2016.

W spotkaniu wzięli udział Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie Józef Krzywonos, Sekretarz PZ LZS w Rzeszowie Andrzej Matejski, Przewodniczący Rzeszowskiego Komitetu Olimpijskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Rzeszowie Mieczysław Doskocz, Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Jan Pieniążek, Sekretarz Powiatu Mariusz Pieniążek.

Wręczono pamiątkowe medale oraz statuetki z podziękowaniem za pomoc organizacyjną i finansową Powiatowemu Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe w przeprowadzeniu imprez sportowo-rekreacyjnych w 2016 r. dla Starosty Przeworskiego Zbigniewa Kiszki, Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa Adama Wosia, V-c Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa Janusza Świta, Wójta Gminy Gać Grażyny Pieniążek, Wójta Gminy Adamówka Edwarda Jarmuziewicza. Wręczono również dyplomy dla klubów z: Mirocina, Pełnatycz, Nowosielec, Łopuszki Wielkiej, Majdanu Sieniawskiego, Gaci, Jawornika Polskiego, Kańczugi, Krzeczowic, Żurawiczek, Ujeznej, Jagiełły i Tryńczy.

Pamiątkowe statuetki oraz dyplomy wręczali Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka i Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku Jan Kapusta.

Wręczono również dyplom z podziękowaniem za sponsoring dla właściciela firmy „Maaw – Sport” Wojciecha Kiszki.

Spotkanie noworoczne zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez Starostwo Powiatowe oraz Pana Karola Benbenka właściciela zakładu mięsnego.

Jan Kapusta

Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku