Spotkanie Noworoczne Prezesów Ludowych Klubów Sportowych

25.01.2018 r.
Spotkanie Noworoczne Prezesów Ludowych Klubów Sportowych

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku wspólnie ze Starostwem Powiatowym było organizatorem spotkania noworocznego z udziałem przewodniczących Ludowych Klubów Sportowych oraz zasłużonych zawodników i działaczy LZS-ów. Spotkanie to odbyło się 24 stycznia 2018 r. w sali narad Starostwa Powiatowego.

Tematem spotkania było podsumowanie imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych przez Powiatowe Zrzeszenie LZS jak również udział zawodników Ludowych Klubów Sportowych w imprezach sportowo - rekreacyjnych organizowanych w roku 2017.

W spotkaniu wzięli udział Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie Józef Krzywonos, Sekretarz PZ LZS w Rzeszowie Andrzej Matejski, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Tomasz Bury, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Janusz Świt, Sekretarz Powiatu Przeworskiego Mariusz Pieniążek, Wójt Gminy Gać Grażyna Pieniążek, Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, Wójt Gminy Adamówka Edward Jarmuziewicz, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji iPA Region - Przeworsk Andrzej Oleszek, Prezes Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Gaci Ryszard Wajhajmer, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Stanisław Mrugała, Członek Zarządu GLAPS Gminy Przeworsk Mieczysław Dzieduszyński, Wiceprezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Jerzy Kowal.

Wręczono pamiątkowe medale oraz statuetki z podziękowaniem za pomoc organizacyjną i finansową Powiatowemu Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe w przeprowadzeniu imprez sportowo - rekreacyjnych w 2017 r. dla Starosty Przeworskiego Zbigniewa Kiszki, Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa Adama Wosia, Wójta Gminy Gać Grażyny Pieniążek, Wójta Gminy Adamówka Edwarda Jarmuziewicza, Wójta Gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha. Wręczono również dyplomy podziękowania za udział w imprezach sportowych dla klubów z: Majdanu Sieniawskiego, Gaci, Żurawiczek, Sieniawy, Jagiełły, Krzeczowic, Rozborza, Mirocina, Nowosielec, Jawornika Polskiego, Kańczugi i Przeworska.

Wręczono również dyplom z podziękowaniem za sponsoring dla właściciela firmy „Maaw - Sport" Wojciecha Kiszki. Pamiątkowe medale, statuetki oraz dyplomy wręczali Prezes Podkarpackiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie Józef Krzywonos oraz Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku Jan Kapusta.

Spotkanie noworoczne zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez Starostwo Powiatowe oraz Pana Karola Benbenka właściciela Zakładu Rzeźniczo - Wędliniarskiego w Przeworsku.

Jan Kapusta

• Spotkanie Noworoczne Prezesów Ludowych Klubów Sportowych