Spotkanie noworoczne podopiecznych GOPS

30.01.2019 r.
Spotkanie noworoczne podopiecznych GOPS

27 stycznia Wicestarosta Jerzy Mazur wziął udział w spotkaniu Noworocznym, którego organizatorem był Wójt Gminy Przeworsk i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku. Na spotkanie przybyli podopieczni GOPS wraz z opiekunami.

Spotkanie rozpoczęła przywitaniem przybyłych gości Dyrektor GOPS w Przeworsku następnie głos zabrali zaproszeni goście. Wicestarosta Przeworski, w imieniu Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana, życzył uczestnikom spotkania aby ten świąteczny czas, jak i cały rok przyniósł zdrowie, radość oraz wzajemną życzliwość. Uroczystość uświetniła grupa parafian ze Świętoniowej pokazem Jasełek Bożonarodzeniowych oraz występ taneczny uczestników projektu pt. „Moje życie będzie miało taki sens, jaki ja sam mu nadam”.

• Spotkanie noworoczne podopiecznych GOPS