Rozdanie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży

27.03.2019 r.
Rozdanie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży

26.03.2019 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży uczęszczającej do szkół prowadzonych przez powiat przeworski, którzy otrzymali stypendia na II semestr roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystość przybyli nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami i dyrektorem szkoły.

Podczas spotkania Wicestarosta Jerzy Mazur wręczył okolicznościowe dyplomy i przekazał swoje gratulacje stypendystom oraz rodzicom.

W II semestrze roku szkolnego 2018/2019 przyznane zostały 4 stypendia dla najlepszych uczennic I klasy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku.

• Rozdanie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla najzdolniejszej młodzieży