Roczna ocena pracy przeworskich policjantów

27.01.2017 r.
Roczna ocena pracy przeworskich policjantów

27 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się odprawa służbowa policjantów, podczas której omówiono stan porządku publicznego na terenie powiatu oraz wyniki osiągnięte w 2016 roku.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Tadeusz Szymanek oraz zaproszeni goście: Zbigniew Kiszka - Starosta Powiatu Przeworskiego,Aleksandra Szozda - Smyk - Zastępca Prokuratora Rejonowego w Przeworsku,Leszek Kisiel - Burmistrz Miasta Przeworska, Jacek Sołek - Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga, Adam Woś - Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa, Teresa Wielgos - Sekretarz Gminy Przeworsk, Grażyna Pieniążek – Wójt Gminy Gać, Stanisław Petynia - Wójt Gminy Jawornik Polski, Wiesław Kubicki - Wójt Gminy Zarzecze orazRyszard Jędruch - Wójt Gminy Tryńcza.

Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku insp. Marek Mendoń, który przywitał zaproszonych gości, po czym przedstawił ocenę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przeworskiego w 2016 roku. W dalszej części głos zabrali zaproszeni goście. Policjanci usłyszeli z ich ust wiele ciepłych słów, oceniających ich pracę oraz potwierdzenie pozytywnego odbioru przez lokalne społeczeństwa. Na zakończenie głos zabrał inspektor Tadeusz Szymanek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Przeworsku w 2016 roku. Dziękując za skuteczną pracę przeworskim policjantom jednocześnie wskazał obszary, na które w roku bieżącym policjanci powinni zwrócić szczególną uwagę.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia

• Roczna ocena pracy przeworskich policjantów