Roboty drogowe w m. Gorzyce

08.06.2018 r.
Roboty drogowe w m. Gorzyce

Starosta Przeworski informuje, że prowadzone są roboty w m. Gorzyce w ramach zadania pod nazwą: Remont drogi powiatowej nr P1574 R Sieniawa - Gorzyce w km 1+931 - 3+743 m. Gorzyce. Wykonawcą robót jest firma Strabag Sp. z o.o. za cenę ofertową brutto: 435 976,27 zł. Zadanie jest realizowane przy współpracy z Gminą Tryńcza, której udział  w finansowaniu wynosi 203 000,00 zł. Umowny termin zakończenia robót to 31 lipca br. Za utrudnienia powstałe podczas wykonywania robót mieszkańców i wszystkich kierowców przepraszamy.

• Roboty drogowe w m. Gorzyce