Na konkurs wpłynęło 221 prac.
Komisja konkursowa w składzie:
1/ Agnieszka Kotlińska – emerytowany nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku (przewodnicząca komisji)
2/ Krzysztof Mucha – nauczyciel ZSZ w Przeworsku
3/ Danuta Krupińska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2w Przeworsku
4/ Halina Superson – pracownik Muzeum w Przeworsku – Zespół Pałacowo – Parkowy
5/ Wacław Pelc – nauczyciel ZSZ w Przeworsku
6/ Alicja Domka – nauczyciel ZSO i Z w Przeworsku
7/ JanuszOlech – pracownik MOK w Przeworsku
8/ Barbara Tereszkiewicz – pracownik MOK w Przeworsku
9/ Agata Wilk – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Przeworsku
10/ Katarzyna Ignas – pracownik Muzeum w Przeworsku Zespołu Pałacowo - Parkowego
nagrodziła następujących uczniów:
Kategoria: prace plastyczne: Szkoły Podstawowe klasy I – III
I miejsce – Oliwia Ilczyszyn – kl. III SP nr 2 w Przeworsku
II miejsce – Gabriel Kuczek – kl. II B SP nr 2 w Przeworsku
II miejsce – Nikola Pieniążek – kl. III SP nr 2 w Przeworsku
III miejsce – Miłosz Stańko – kl. III SP nr 2 w Przeworsku
III miejsce – Jakub Amarowicz – kl. III E SP nr 1 w Przeworsku
Wyróżnienie:
Gabriel Ciuba – kl. III D SP nr 2 w Przeworsku
Bartłomiej Kołodziej – kl. III E SP nr 1 w Przeworsku
Kategoria: prace plastyczne: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI
I miejsce – Kamil Goch – lat 10 SP w Majdanie Sieniawskim
II miejsce – Konrad Buczkowski – klasa V Specjalna w SP nr 2 w Przeworsku
II miejsce – Julia Żygadło – kl. IV SP w ZSG w Łopuszce Wielkiej
III miejsce – Karolina Brzyska – lat 11,5 SP Majdan Sieniawski
III miejsce –Tadeusz Pokrywka – lat 12 SP Majdan Sieniawski
Kategoria: prace plastyczne: Szkoły Gimnazjalne
I miejsce – Klara Borys – kl. III A Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
II miejsce – Martyna Adamarek – kl. I Gimnazjum w Pantalowicach
II miejsce – Magdalena Nawojska – kl. II Gimnazjum w Kańczudze
III miejsce –Daria Kądziołka – kl. III A Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
III miejsce – Aleksandra Szczepańska – kl. III publiczne gimnazjum w ZS w Żurawiczkach
Kategoria: prace plastyczne: Szkoły ponadgimnazjalne
Nagroda - Paweł Dyrkacz – kl. II C w ZSOiZ w Przeworsku
Kategoria: wiersze: Szkoły Podstawowe
I miejsce- Aleksandra Korytkowska – kl.VI SP Cieplice
II i III miejsce nie zostało przyznane
Wyróżnienie:
Wiktoria Czechera – kl.VI SP Cieplice
Kategoria: wiersze: Szkoły Gimnazjalne
I miejsce – Gabriela Gilarska - kl. III D Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
I miejsce – Daria Kądziołka – kl. III D Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
II miejsce – Aleksander Kowalik – kl. I C Gimnazjum nr 1w Przeworsku
III miejsce nie zostało przyznane
Kategoria: wiersze: Szkoły Ponadgimnazjalne
Nagroda – Aleksandra Niemiec – kl. II A LO w ZSOiZ w Przeworsku
Kategoria: prace literacko – albumowe: Szkoły Podstawowe
I miejsce – Lena Kawecka – kl. V SP Urzejowice
II miejsce – Bartłomiej Pieszko – kl. V SP w ZSG Łopuszka Wielka
III miejsce – Krystian Piśko – kl. II C SP nr 2 w Przeworsku
Wyróżnienie – Anna Koterba – kl. II B SP nr 2 w Przeworsku
Kategoria: prace literacko – albumowe: Szkoły Gimnazjalne
I miejsce –Julia Kalamarz – kl. I C Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
I miejsce – Gabriela Gilarska – kl. III D Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
II miejsce – Anna Obłoza – kl. III Gimnazjum w Dębowie
III miejsce – Edyta Lemiech – kl. IC Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
III miejsce – Klaudia Kapusta – kl. III Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
Wyróżnienie:
Patrycja Międlar – kl. III Gimnazjum w ZS w Dębowie
Aleksander Kowalik – kl. I CGimnazjum nr 1 w Przeworsku
Kategoria: prace literacko – albumowe: Szkoły Ponadgimnazjalne
Miejsca I,II, III nie przyznano
Wyróżnienie:
Jan Jarosz – Stanisław Mołoń – ZSZ w Przeworsku
Kategoria: przewodniki, foldery miejscowości lub powiatu: Szkoły Podstawowe
I miejsce –Aleksandra Szymańska – kl. III publiczne gimnazjum w ZS w Żurawiczkach
II miejsce –Daria Kądziołka – kl. III D Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
II miejsce - Klaudia Kapusta – kl. III D Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
III miejsce – Martyna Szczepańska – Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
III miejsce – Magdalena Kiszka – kl. I Gimnazjum w ZSG Krzeczowice
Wyróżnienia
Martyna Stopa – kl.III B Gimnazjum nr1 w Przeworsku
Martyna Majba – Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
Kategoria: montaż słowno – muzyczny: Szkoły Podstawowe
Nagroda „wbrew prawu”- SP nr 3 w Przeworsku – Dawid Bachnacki – kl. VI, Dobek Klaudia – kl. V, Drabik Małgorzata – kl. VI, Jasz Weronika – kl. VI, Niemiec Agnieszka – kl. VI, Pieczek Kamil – kl. V, Sławiński Marcin – kl. V, Uchman Aleksandra – kl.V, Ziemiański Miłosz- kl. VI
Kategoria: montaż słowno – muzyczny: Szkoły Ponadgimnazjalne
Nagroda – jak to z obroną Przeworska było”… - Gabriela Deput, Izabela Drążek, Amelia Łątka
kl. I C LO w ZSOiZ w Przeworsku
Kategoria: strony internetowe miejscowości: Szkoły Gimnazjalne
I miejsce – Maciej Pieniążek – Gimnazjum nr 1 w Przeworsku
II miejsce –Jakub Kamycki – kl. II Gimnazjum w ZSG w Sieteszy
II miejsce – Dominik Korzec – kl. III Gimnazjum w ZSG w Sieteszy
Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej
Realizacja Zdzislowicz.pl - Serwisy internetowe