Rozmiar czcionki: A A+ A++
e-Urząd Biuletyn Informacji Publicznej Portal ePUAP - logowanie do systemu Podkarpacki System e-Administracji Publicznej
Pokaż wyszukiwarkę

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu powiatowego p.n. „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów” 1.10.2018 r.

04.10.2018 r.
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu powiatowego p.n. „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów” 1.10.2018 r.

Na konkurs wpłynęło 94 prace.

Komisja konkursowa w składzie:

1/Agnieszka Kotlińska – emerytowany nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku (przewodnicząca komisji)

2/ Krzysztof Mucha – nauczyciel ZSZ w Przeworsku

3/ Danuta Krupińska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku

4/ Wacław Pelc – nauczyciel ZSZ w Przeworsku

5/ Małgorzata Wołoszyn – pracownik Muzeum w Przeworsku – Zespół Pałacowo - Parkowy

6/Alicja Domka – nauczyciel ZSO i Z w Przeworsku

7/Barbara Tereszkiewicz – pracownik MOK w Przeworsku

nagrodziła następujących uczniów:

Kategoria : prace plastyczne: Szkoły Podstawowe klasy specjalne:

I miejsce: Karol Sroka kl. VII specjalna SP nr 2 w Przeworsku

II miejsce: Konrad Buczkowski kl. VII specjalna SP nr 2 w Przeworsku

III miejsce : Karolina Baran kl. VII specjalna SP Nr 2 w Przeworsku

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy I – III

I miejsce: Roch Kurpiel kl .II SP nr 2 w Przeworsku

II miejsce: Szczepan Gałka kl. II SP w Majdanie Sieniawskim

III miejsce Antoni Michno kl. II SP Nr 2 w Przeworsku

Wyróżnienie: Patrycja Dyndał kl .III SP w Majdanie Sieniawskim

Wyróżnienie: Oskar Sałamaj kl. II SP Nr 2 w Przeworsku

Wyróżnienie: Zuzanna Kotlińska kl.II SP nr 2 w Przeworsku

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy IV – VIII

I miejsce: Aleksandra Szyszka kl.VII SP w Majdanie Sieniawskim

II miejsce: Jakub Ładak kl.VI SP w Majdanie Sieniawskim

III miejsce: Natalia Skowronek kl. VII SP w Pantalowicach

Wyróżnienie: Klaudia Cwynar kl.VII SP w Gaci

Wyróżnienie: Patryk Mosur kl.VI SP w Majdanie Sieniawskim

Wyróżnienie: Maciej Wróbel kl. VI SP w Majdanie Sieniawskim

Kategoria Gimnazjum:

I miejsce: Magdalena Nawojska kl.III gimnazjum w Kańczudze

II miejsce Wojciech Dyrkacz kl. III Gimnazjum w Kańczudze

III miejsce Martyna Adamarek kl. III ZS w Pantalowicach

Wyróżnienie: Sandra Futoma kl.II Gimnazjum Łopuszka Wielka

 Kategoria:prace literacko - albumowe

Szkoły Podstawowe:

Kl.VI – VIII

I miejsce  Igor Zięba kl. VIII SP Nr 2 w Przeworsku

II miejsce Paulina Zardzewiały kl. VI SP w Dębowie

II miejsce Julia Żygadło – kl.VI SP Łopuszka Wielka

III miejsce Magdalena Dubel kl. VII SP w Majdanie Sieniawskim

Wyróżnienie: Julia Socha kl.VI SP w Białobokach

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Kacper Szumierz kl. II a ZSOiZ w Przeworsku

II miejsce Patrycja Hanejko kl. III c ZSOiZ w Przeworsku

III miejsce: Patrycja Mołoń kl. III c ZSOiZ w Przeworsku

Kategoria prace multimedialne:

I miejsce – Małgorzata Horodecka kl. VII SP Nr 1 w Przeworsku

II miejsce – Alesia Kozłowska kl.VI SP Łopuszka Wielka

III miejsce - Julia Rubin kl. VI SP Łopuszka Wielka

Przydatne
linki

e-Urząd Biuletyn Informacji Publicznej Portal ePUAP - logowanie do systemu Podkarpacki System e-Administracji Publicznej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies