08.12.2017 r.

1 grudnia 2017 r. w sali balowej Muzeum w Przeworsku odbyła się uroczysta promocja katalogu wystawy pt. „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich” autorstwa Małgorzaty Wołoszyn. Zebranych licznie gości powitał Dyrektor Muzeum Tomasz Syk. Swoją obecnością zaszczycili nas: Jan Pieniążek - Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego, Mariusz Pieniążek - Sekretarz Powiatu Przeworskiego, radne powiatowe: Jadwiga Gwóźdź i Maria Dubrawska-Lichtarska, Tomasz Lenar - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, Wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku Maria Głąb i Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Piotr Kuc.

Małgorzata Wołoszyn autorka katalogu, zaprezentowała nowe wydawnictwo, wprowadzając gości w klimat Ordynacji Przeworskiej.
Katalog wystawy „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich” mógł się ukazać dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Powiatu Przeworskiego.

Małgorzata Wołoszyn

fot. J. Sagan-Thomas

• Promocja katalogu wystawy pt. „Historia Ordynacji Przeworskiej Książąt Lubomirskich”