Pożegnanie lata w Środowiskowym Domu Samopomocy w Zalesiu

09.10.2018 r.
Pożegnanie lata w Środowiskowym Domu Samopomocy w Zalesiu

4 października Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka brał udział w spotkaniu integracyjnym pn. „Pożegnanie Lata”, którego organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Zalesiu.

Starosta przekazał podopiecznym albumy zachęcając do zwiedzania powiatu przeworskiego oraz książkę kulinarną z przepisami regionu przeworskiego. Uczestnikami imprezy byli członkowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu filii w Łapajówce oraz zaprzyjaźnionych ŚDS-ów z Kamienia, Łopuszki Wielkiej, Laszczyn z filią w Podlesiu, Sieniawy, Pruchnika oraz Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku. Spotkanie miało na celu integrację środowiska osób niepełnosprawnych, a muzyka, tańce i wspólne śpiewanie były do tego najlepszą okazją.