Podpisanie umowy z firmą Hartbex

10.11.2017 r.
Podpisanie umowy z firmą Hartbex

W dniu 31 października 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana III Sobieskiego w Przeworsku podpisano umowę o współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym Hartbex reprezentowanym przez Pana wiceprezesa Zarządu Stanisława Selwę oraz Pana dyrektora ZSZ Stanisława Mrugałę. Podczas podpisania umowy obecni byli także Pan Rafał Rojowski – specjalista ds. rekrutacji w firmie Hartbex oraz Pan Kazimierz Fejdasz zajmujący się organizacją praktyk zawodowych w ZSZ w Przeworsku.

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych orazdeweloper wykonujący budynki mieszkalne i biurowe. Firma powstała w 1992 roku i istniejąc nieprzerwanie na rynku dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz transparentności działania zdobyła szerokie grono klientów w całej Polsce. Od 1996 roku Hartbex posiada także oddział w Niemczech (obecnie w Stuttgarcie), gdzie prowadzi działalność budowlaną świadcząc usługi podwykonawcze dla firm niemieckich. W swoich działaniach firma, wykonując kolejne inwestycje, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań w technologiach budowlanych.

Podpisując umowę firma Hartbex pragnie pomóc w edukacji młodych adeptów branży budowlanej. Działania te polegać będą m.in. na dodatkowym szkoleniu uczniów podczas nauki, przyjmowaniu na praktyki i staże zawodowe.  Być może w przyszłości część uczestników tych działań rozpocznie karierę zawodową w Przedsiębiorstwie Budowlanym Hartbex.

K.F.

• Podpisanie umowy z firmą Hartbex