Otwarcie hali sportowej z basenem w Sieniawie

06.09.2018 r.
Otwarcie hali sportowej z basenem w Sieniawie

2 września Wicestarosta Przeworski Janusz Owsiak wziął udział w uroczystości otwarcia hali sportowej z basenem przy Szkole Podstawowej w Sieniawie. Rozpoczęła się ona mszą św. w kościele pw. WNMP w Sieniawie. Dalsza część uroczystości miała miejsce w nowo wybudowanym kompleksie sportowym, gdzie dokonano uroczystego przecięcia wstęgi i poświęcenia. Wicestarosta Przeworski w swoim wystąpieniu pogratulował włodarzom miasta tak pięknego obiektu i przekazał dla uczniów komplet piłek. Zgromadzeni w hali sportowej goście obejrzeli występy artystyczne młodzieży szkolnej, pokazy gimnastyczne oraz mecz piłki siatkowej kobiet.

• Otwarcie hali sportowej z basenem w Sieniawie