Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

04.02.2019 r.
Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

22 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyła się odprawa roczna podsumowująca osiągnięte wyniki i efekty pracy w 2018 roku. Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku podinsp. Robert Sobolewski, który przywitał zaproszonych gości, m.in. Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusza Szymanka, przedstawicieli władz samorządowych na czele ze Starostą Przeworskim Bogusławem Urbanem.

Następnie przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przeworskiegow2018 roku. Omówił kwestie związane z przestępczością oraz bezpieczeństwem w ruch drogowym. Zaprezentował działania prewencyjne i programy profilaktyczne realizowane przez KPP w Przeworsku.

Starosta Przeworski Bogusław Urban wysoko ocenił pracę przeworskich policjantów. Zwrócił uwagę na wzorową współpracę pod kątem ruchu drogowego i starań Policji o zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa na drogach powiatu przeworskiego. Na zakończenie Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku podziękował przedstawicielom samorządów i służbza całoroczną współpracę, wsparcie finansowe oraz rzeczowe, współudział w przedsięwzięciach profilaktycznych oraz okazywaną życzliwość.