Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

06.02.2018 r.
Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku

2 lutego Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka uczestniczył w odprawie rocznej przeworskich policjantów. W odprawie uczestniczyli także: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Tadeusz Szymanek, Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku inspektor Marek Mendoń, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku podinspektor Robert Piątek, a także kadra kierownicza, przedstawiciele władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni.

Celem spotkania było podsumowanie pracy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku w roku 2017. Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku insp. Marek Mendoń, który przywitał zaproszonych gości, po czym przy użyciu prezentacji multimedialnej przedstawił analizę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przeworskiego w 2017 roku.

Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka wysoko ocenił pracę przeworskiej policji. W imieniu władz samorządowych podziękował Komendantowi Powiatowemu za współpracę. Zwrócił uwagę na bardzo dobrąpracę funkcjonariuszy ruchu drogowego, co przełożyło się na zmniejszenie ilości wypadków drogowych.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/82873,Odprawa-roczna-w-Komendzie-Powiatowej-Policji-w-Przeworsku.html