Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

16.10.2018 r.
Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. w sali balowej w  Muzeum w Przeworsku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wręczono Nagrody Starosty Przeworskiego. Nagrody zostały przyznane 13 nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za zaangażowanie w codzienną pracę i wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek.

W uroczystości wzięli udział Pan Zbigniew Kiszka Starosta Przeworski, Pan Janusz Owsiak – Wicestarosta, Pan Mariusz Pieniążek – Sekretarz, Pan Bogdan Sebzda – Przewodniczący Komisji Rady Powiatu Przeworskiego ds. Zdrowia, Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki, Pan Stanisław Mrugała Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, Pan Piotr Kuc – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, Pan Bogusław Bąk – Dyrektor Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa  w Zarzeczu, Pani Dorota Konieczna – Dyrektor Zespołu Szkół w Kańczudze, Pani Katarzyna Bocheńska – Wojtas – Dyrektor Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Przeworsku, Pan Tomasz Syk – Dyrektor Muzeum -Zespołu Pałacowo Parkowego w Przeworsku.

Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka złożył życzenia obecnym na uroczystości nauczycielom i dyrektorom szkół oraz wręczył okolicznościowe dyplomy i kwiaty nagrodzonym laureatom.

Uroczystość uświetnił występ uzdolnionych wychowanków NiepublicznejSzkoły Muzycznej II stopnia w Przeworsku pod kierunkiem Pani Dyrektor Magdaleny Siwej – Kujawy.

W gronie nagrodzonych nauczycieli było czterech nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku,  trzech nauczycieli z Zespołu szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, po dwóch nauczycieli z Zespołu Szkół w Kańczudze i z Zespołu szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu i po jednym nauczycielu z Zespołu Szkół w Sieniawie i z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Przeworsku.

• Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej