Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

06.08.2019 r.
Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego

6 sierpnia w przeworskim ratuszu odbył się Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego, którego inicjatorami byli: Starosta Przeworski Bogusław Urban i Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel.

Tematami posiedzenia były m.in. informacja o realizacji ustawy o funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w powiecie przeworskim, informacja Starosty Przeworskiego o bieżących remontach na drogach powiatowych, podjęcie stanowiska ws. budowy/przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 835 od DK 4 do m. Kańczuga.

Fot. UM Przeworsk

• Konwent Burmistrzów i Wójtów Powiatu Przeworskiego