KONKURS GRANTOWY na realizację lokalnych działań integracyjnych dla dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej i migranckiej

04.01.2023 r.

MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI DS. MIGRACJI (IOM) – AGENDY ONZ

w sprawie ogłoszenia ogólnopolskiego konkursu grantowego na realizację lokalnych działań integracyjnych dla dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej i migranckiej.

Ogłoszenie wyborów organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

02.12.2022 r.

Obrazek

Informujemy, że ruszyły WYBORY organizacji pozarządowych do składu Komitetu Monitorującego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Szczegóły przeprowadzenia wyborów znajdują się na stronie:  https://www.podkarpackie.pl/index.php/ngo/aktualnosci/ogloszenie-wyborow-organizacji-pozarzadowych-do-komitetu-monitorujacego-program-fundusze-europejskie-dla-podkarpacia-2021-2027

Kartę wyborczą należy wypełnić, podpisać oraz przesłać wyłącznie w dniach od 7 grudnia do 8 grudnia 2022 r. do godz.24.00 na adres poczty elektronicznej: rdpp@podkarpackie.pl

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych w WDK w Gorliczynie

15.11.2022 r.

szkolenie

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla organizacji pożytku publicznego "Wzmacniamy podkarpackie NGO w powiatach przewoskim, leżajskim i łańcuckim", które odbędzie się 24 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Gorliczynie.

Nabór do Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

10.11.2022 r.

Obrazek

Zgłoszenie organizacji kandydującej dokonuje sie za pomocą formularza zgłoszeniowego na członka KM FEP od 9 listopada 2022 r. do dnia 18 listopada 2022 do godziny 24.00.

Nowy Program Dotacyjny „Powstanie Styczniowe 1863-1864”

11.10.2022 r.

Obrazek

Biuro Programu „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do nowego programu dotacyjnego - „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W programie dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych można wnioskować o dofinansowanie działań o charakterze historycznym, kulturowym, artystycznym oraz edukacyjnym.