Konferencja „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”

04.06.2019 r.
Konferencja „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”

3 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyła się konferencja pod hasłem „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”. Zorganizowana została przez Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana, Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Rejestrację uczestników spotkania - przedsiębiorców z terenu powiatu przeworskiego - prowadzili pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku. Gości powitali: Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wicedyrektor Agencji Rozwoju Przemysłu w Mielcu Fryderyk Kapinos.

Program konferencji:

- Polska Strefa Inwestycji – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu,

- Wsparcie dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

- Fundusze Europejskie na rozwój działalności gospodarczej z krajowych programów operacyjnych – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

- Współpraca PCI z biznesem – Podkarpackie Centrum Innowacji,

- Wsparcie przedsiębiorczości poprzez instrumenty finansowe – preferencyjne pożyczki na rozwój działalności – Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Poczęstunek na spotkanie przygotowany został przez Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku i Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

• Konferencja „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”