Jubileusz XXV-lecia istnienia GPR Guma i Plastik Recycling w Zarzeczu

07.07.2017 r.
Jubileusz XXV-lecia istnienia GPR Guma i Plastik Recycling w Zarzeczu

30 czerwca obchodzono jubileusz XXV-lecia istnienia firmy GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. w Zarzeczu. W uroczystości odbywającej się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego udział wziął m.in. Sekretarz Powiatu Mariusz Pieniążek reprezentujący Starostę Przeworskiego Zbigniewa Kiszkę. Na ręce Prezesa firmy Andrzeja Kubika, gratulując jubileuszu, przekazał okolicznościowy grawerton z życzeniami innowacyjnych pomysłów na dalszy rozwój oraz wielu sukcesów w przyszłości.