Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

01.02.2019 r.
Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

31 stycznia Starosta Przeworski Bogusław Urban, na zaproszenie Wójta Gminy Gać, uczestniczył we wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta RP.

Uroczystość odbyła się w budynku Uniwersytetu Ludowego w Gaci. Wyróżnionych zostało 9 małżeństw, które przeżyły ze sobą 50 i więcej lat. Spotkanie uświetnił występ Kapeli Ludowej GACOKI. Starosta Przeworski na ręce wyróżnionych medalami par, przekazał listy gratulacyjne oraz prezenty. Życzył kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu.

• Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego