Jubileusz 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku

11.06.2019 r.
Jubileusz 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku

6 czerwca br. Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa - Jedynak i Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa, na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego, uczestniczyli w uroczystych obchodach Jubileuszu 50-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku.

Sekretarz Powiatu, w imieniu Starosty Przeworskiego Bugusława Urbana, przekazał na ręce Dyrektora PSM w Przeworsku Ryszarda Koniecznego list, gratulując jubileuszu i życząc dalszych sukcesów oraz spełnienia artystycznych planów i zamierzeń.

Koncert Kameralny w wykonaniu Polish Cello Quartet (czterech wiolonczelistów) odbył się w sali Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

fot. PSM w Przeworsku

Galeria: