Jubileusz 5-lecia zespołu Ala Babki - Ala Dziadki

14.03.2018 r.
Jubileusz 5-lecia zespołu Ala Babki - Ala Dziadki

10 marca Wicestarosta Przeworski Janusz Owsiak wziął udział w Jubileuszu 5-lecia Zespołu Wokalno - Kabaretowego Ala Babki - Ala Dziadki. W skład zespołu, powstałego w styczniu 2013 r., wchodzi kilkunastoosobowa grupa członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Kańczudze. Wicestarosta dziękując za pracę i zaangażowanie na rzecz zespołu przekazał pamiątkowy grawerton.

Więcej zdjęć do obejrzenia na stronie http://www.okmigkanczuga.pl/Galeria/221