IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Dla Dariusza Hubery"

05.02.2019 r.
 IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Dla Dariusza Hubery"

2 lutego br., pod honorowym patronatem Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło, odbył się IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej "Dla Dariusza Hubery".

Celem turnieju było zebranie środków finansowych dla Dariusza mieszkającego w Niżatycach, które wykorzysta na dalszą systematyczną i wieloczynnościową rehabilitację po przebytym rozległym zawale serca. Mecze rozegrano w hali sportowej w Kańczudze. Puchary dla: najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najstarszego zawodnika wręczył Starosta Przeworski. Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze.

•  IV Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Dla Dariusza Hubery"