Wsparcie dla rolników w ramach zalesienia

14.05.2018 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy przyznania wsparcia dla rolników w ramach zalesienia w zakresie działania "Inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 w 2018 roku.

Z działania mogą skorzystać rolnicy (osoby fizyczne i prawne), którzy są właścicielami gruntów przeznaczonych do zalesiania lub grunty te są własnością małżonka. Pomoc w postaci jednorazowego wsparcia na zalesianie, mogą uzyskać również jednostki samorządu terytorialnego i jednostki organizacyjne gmin, powiatów oraz województw.

Wnioski można składać do Biur Powiatowych Agencji w terminie od 1 czerwca do 31 lipca 2018 r.

Szczegółowe informacje o zasadach pomocy dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.

Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego

Wiesław Polek