Projekt Lokalny System Bezpieczeństwa

27.10.2023 r.

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów Harcerskiego Klubu Specjalnościowego oraz patronów i partnerów - chcielibyśmy poinformować i zaprosić do projektu Lokalny System Bezpieczeństwa.
Zadaniem projektu ma być edukacja, prewencja i przygotowanie do sytuacji związanych z zagrożeniami począwszy od tych, które mogą nas spotkać w drodze do szkoły i pracy aż po wynikające z działań psychologicznych zarówno w bezpośrednim otoczeniu (hejt, przemoc, wymuszenia) jak i w Internecie.

Ogólnopolska kampania społeczna promująca dostęp do nieodpłatnych świadczeń dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

27.10.2023 r.

Obrazek

Stowarzyszenie Sursum Corda (łac. „w górę serca") z Nowego Sącza realizuje ogólnopolską kampanię społeczną, promującą dostęp do sieci ośrodków nieodpłatnej pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. To element zadania publicznego pn. „Poradnictwo - skutecznie i profesjonalnie", w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.

Informacja dot. projektu "Odpowiedzialni za przyszłość"

20.10.2023 r.

plakat

Młodzieżowe Centrum Kariery w Jarosławiu informuje, że prowadzi rekrutację do projektu „Odpowiedzialni za przyszłość”.

Projekt jest skierowany do osób:

• w wieku 18-25 lat
  • mieszkających w woj. podkarpackim
  • bezrobotnych (zarejestrowanych lub niezarejestrowanych)
  • nie mających, mających niskie lub niedostosowane do rynku pracy kwalifikacje zawodowe.

VIII POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO-BIŻUTERIA"

18.10.2023 r.

1. ORGANIZATORZY:

- Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Wosia w Świętoniowej

- Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej

2. PATRONAT:

- Gmina Przeworsk

- Starostwo Powiatowe w Przeworsku

- Nadleśnictwo Kańczuga

- Nadleśnictwo Sieniawa

- Gazeta Jarosławska

Uzupełniający nabór wniosków o stypendium w ramach projektu pn. Poszerzając horyzonty - stypendia sportowe dla uczniów szkół podstawowych - edycja I

11.10.2023 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął decyzję o przeprowadzeniu uzupełniającego naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu  pn. Poszerzając horyzonty – stypendia sportowe dla uczniów szkół podstawowych – edycja I.

Uzupełniający nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie w terminie od 11 do 24 października 2023 r. Zasady wypełniania i składania wniosków są analogiczne do tych, które obowiązywały w trakcie pierwszego naboru wniosków.