Spotkanie - projekt „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podkarpackie"

13.02.2017 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz firm z terenu całego Podkarpacia Samorząd Województwa wraz z Operatorem SSPW (projekt „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podkarpackie") pragnie serdecznie zaprosić na spotkanie dotyczące rozwoju usług szerokopasmowych na bazie regionalnej sieci szerokopasmowej wybudowanej przez Województwo Podkarpackie.

Celem spotkania jest przekazanie informacji dotyczącej możliwości uzyskania dostępu do sieci szerokopasmowej dla mieszkańców i instytucji oraz omówienie problemów z jakimi borykają się lokalni Operatorzy Sieci Dostępowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 lutego 2017 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk.

Marszałek Województwa

Władysław Ortyl