Składanie oświadczeń w ramach kampanii 2019 dot. płatności bezpośrednich tylko do 14 marca

11.03.2019 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy możliwości składania przez rolników "Oświadczeń potwierdzających brak zmian w 2019 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich złożonego w roku 2018".

Złożenie przez uprawnionego rolnika w tym terminie takiego oświadczenia, jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o przyznanie płatności za 2019 r.

Nabór oświadczeń rozpoczął się od 15 lutego i potrwa tylko do 14 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.

Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR

Wiesław Polek